2.0 GTI podłaczenie bingo-m

Instalacje gazowe w naszych Volkswagenach. Problemy z eksploatacją, wybór, modyfikacje.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
vp-tdi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 276
Rejestracja: pt paź 11, 2013 15:15
Lokalizacja: mazowieckie ,gostynin ,gąbin

2.0 GTI podłaczenie bingo-m

Post autor: vp-tdi » wt paź 29, 2013 17:53

jak w temacie

miałem jakis czas na krótko podłaczone bo spaliła sie ta centralka ( miała 8 lat )

teraz nie wiem jak to z powrotem podłaczyć

nie chce sie przełaczyć na gaz

miają 2 diody na raz na przełaczniku.

niby jak dam na awaryjne odpalenie od gazu ( trzymajac przycisk 20 s ) to butla sie otwiera ale i tak chodzi tylko na beznynie a nie na gazie. lamki dalej mrugają.

napewno coś źle podłaczone pod cewke ,bo innych kabli nie ruszałem .

pod tps ,sonde,wtryski sa tak ja było ,nic nie ruszane.

prosił bym o jakieś foto story albo fotki poprostu jak ktoś ma taka instalke i jak podlaczone ,co pod co.


sprzedam na czesci VW golf II 1.3mh 5d 88r i VW golf III 1.9D 1y tanio.

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

2.0 GTI podłaczenie bingo-m

Post autor: Paweł Marek » wt paź 29, 2013 23:13

nasz dodany dodatkowy przekaźnik pod maską do rozłączania wtrysków czy wszystko leciało wg schematu (takiego jak łatwo w necie znajdziesz.)


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
vp-tdi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 276
Rejestracja: pt paź 11, 2013 15:15
Lokalizacja: mazowieckie ,gostynin ,gąbin

2.0 GTI podłaczenie bingo-m

Post autor: vp-tdi » wt paź 29, 2013 23:39

pod maską go nie ma ,jest koło bezpieczników ,żólta kostka .juz ogarnąłem to troche .brazowy kabel od wiazki bingo wsadziłem w cewke pod śrubke o oznaczeniu 1 ,a czerwony do oznaczenia 15 ,auto odpala i sie przelacza na gaz ,dziwnie troche ale pewnie trzeba to jakos ustawić kompem i kablem do tego.

ale lampki na tym przycisku dalej mrugaja jak chodzi na lpg ,widocznie jescze jakiś kabel jest źle podłaczony. wtryski beznynowe rozłacza ,wiem bo mam dodatkowy kabel podciagniety zeby w razie czego odlaczyc pompe paliwa ,i nawet jak go rozlacze to teraz nic to nie daje ,takze juz jest prawie wszystko dobrze podlaczone tylko te lampki mnie dziwia ze mrugaja jak chodzi na lpg.


sprzedam na czesci VW golf II 1.3mh 5d 88r i VW golf III 1.9D 1y tanio.

olek1995
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 63
Rejestracja: ndz mar 16, 2014 21:21

2.0 GTI podłaczenie bingo-m

Post autor: olek1995 » pt wrz 12, 2014 20:45

Chciałem odświeżyć temat, gdzie podpiąć tps od bingo m w silniku ady, bo nie mam pojęcia, proszę o kolor kabla i gdzie jest wtyczka :-) Pozdrawiam :-)



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

2.0 GTI podłaczenie bingo-m

Post autor: Paweł Marek » pt wrz 12, 2014 21:09

mogę poszukać jutro bo jestem w pracy, ale bingo M? W zasadzie obsługuje odcięcie jednego wtryskiwacza , w 2E jest ok bo wszystkie są razem zasilane ale tu masz wtrysk benzyny sekwencyjny


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

olek1995
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 63
Rejestracja: ndz mar 16, 2014 21:21

2.0 GTI podłaczenie bingo-m

Post autor: olek1995 » pn wrz 15, 2014 23:12

Mam zastosowany emulator wtryskiwaczy podłączony pod bingo M. Na sekwencje puki co nie styknie, ale jest w planach :D Pozdrawiam i z góry dziękuję :D



olek1995
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 63
Rejestracja: ndz mar 16, 2014 21:21

2.0 GTI podłaczenie bingo-m

Post autor: olek1995 » czw paź 30, 2014 19:52

Ponawiam pytanie, nie mogę tego znaleźć, bez tego nie pojadę na regulacje, a bez niej pali jak smok i musiałem wrócić do śruby puki co. Pozdrawiam



ODPOWIEDZ

Wróć do „LPG-dotyczy tylko inst.lpg”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości