MK3 aaz intercooler

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

jacas69
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: ndz lip 16, 2006 09:20
Lokalizacja: rzeszów

MK3 aaz intercooler

Post autor: jacas69 » śr wrz 20, 2006 08:54

czy do aaz 1,9 td da sie zalozyc intercooler ewentualnie jaki macie jakies doswiadczenia z montazem ?



RobertP
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2799
Rejestracja: śr gru 14, 2005 09:58
Lokalizacja: Ostróda

Re: MK3 aaz intercooler

Post autor: RobertP » śr wrz 20, 2006 09:40

jacas69 pisze:czy do aaz 1,9 td da sie zalozyc intercooler ewentualnie jaki macie jakies doswiadczenia z montazem ?
oczywiście że się da
możesz poczytać o tym np. TUTAJ
i BARDZO pomocne może być też info zawarte TUTAJ co prawda nie dotyczy AAZ ale można wiele informacji wykorzystać
powodzenia i daj znać :-)



Awatar użytkownika
eldorado84
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 944
Rejestracja: czw sty 26, 2006 13:56
Lokalizacja: lubartów

Re: MK3 aaz intercooler

Post autor: eldorado84 » czw wrz 21, 2006 21:05

jacas69 pisze:czy do aaz 1,9 td da sie zalozyc intercooler ewentualnie jaki macie jakies doswiadczenia z montazem ?
wejdź "na mojego golfa" i tam zobaczysz cooler od mondeo, zdjęcia silnika (strona2) w razie pytań berdziej szczegółowych śmiało pisz

[ Dodano: Czw Wrz 21, 2006 21:21 ]
podstawa jest taka co chcesz osiągnąć montarzem intercoolera, będziesz go podkręcać? czy tylko zakładasz po to aby nie "puchł" po paru startach. Jak bardzo będziesz go podkręcać - jak dużo to trzeba wydajniejszy cooler jeżeli mało to styka jakiś seryjny (do ok. 90kucy np. od 1.9TDI). Gdzie chcesz go montować (najlepiej między chłodnice a zderzak - cooler chłodzony non stop). Mógłbyś kupić zegar do turbiny (aby wiedzieć ile podkręcać tubawe :bigok: )
ale podstawa jest taka CZY TWOJA TURBINA DA SIE PODKRĘCIĆ bo nieżeli nie to odradzam kupna intercoolera bo to nie mały koszt a nie zawsze efekt może być kożystny.
cooler ok. 170-300zł (zależy jaki)
materiały:
- opaski ok 16szt
- rura aluminium ok 25-35zł (wystarczy ok. 120 - 150cm)
- kolanka i złączki gumowe (koszt różny) ja płaciłem 19zł za kolanko (90stopni) a złączki ok 6-8zł


http://www.w202.pl/viewtopic.php?t=10205&start=0
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=54809

- O żesz ty kur.., w chu.. jeb.. twoja mać, pier...ny, zasr.., poje..y kut..s !! - Powiedział marynarz, po czym szpetnie zaklął. ;) ;)

Awatar użytkownika
Karaś
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 215
Rejestracja: sob lut 26, 2011 02:09
Lokalizacja: Warszawa-Białołęka

MK3 aaz intercooler

Post autor: Karaś » śr sie 03, 2011 09:55

Witam.
Panowie mam takie szybkie pytanko. Czy ktoś może wie jak ten IC http://www.allegromat.pl/aukcja82988" onclick="window.open(this.href);return false; sprawdzi się w aaz? Warto,czy może szukać z megane/sprintera?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 203 gości