1.9 AAZ cichsza praca

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Wicek94
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 81
Rejestracja: sob lis 01, 2014 23:11
Lokalizacja: Gdynia

1.9 AAZ cichsza praca

Post autor: Wicek94 » śr maja 20, 2015 02:13

Witam czy jest możliwość wyciszenia tego klekocika? Ponieważ mój chodzi jak traktor i jest nawet głośniejszy niż 1.9 td mojego sąsiada w t4. Mój samochód Golf mk3.



Havan
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 293
Rejestracja: sob kwie 05, 2014 16:10

1.9 AAZ cichsza praca

Post autor: Havan » śr maja 20, 2015 11:11

Ozywiście że tak. AAZ nie jest głośny w serii. Proponuję na początek sprawdzić stan techniczny i doprowadzić go do porządku a na pewno ucichnie.


Tuning D/TD/MTDI? Pisz PW.

luke320
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 604
Rejestracja: śr paź 27, 2010 18:19

1.9 AAZ cichsza praca

Post autor: luke320 » śr maja 20, 2015 20:28

Sprawdzenie rozrządu, kąt wtrysku, wtryskiwacze, popychacze.
Wypisałem sposoby od najtańszego do najdroższego.



Awatar użytkownika
VW_seller
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2625
Rejestracja: sob cze 21, 2014 09:33
Lokalizacja: okolice kutna

1.9 AAZ cichsza praca

Post autor: VW_seller » śr maja 20, 2015 21:29

u nas się zrobił głośny jak czołg jak pompa ześwirowała i sie rozszelniła i wtryski potem też padły , wtryski najlepiej z SB wkładać .pompe już zregenerowałem uszelniłem i dośc że cicho chodzi to jeszcze jakiego to ma buta .oczywiscie najciszej chodzi na ori wtryskach z AAZ bo sa 2 sprezynowe ale to się czesto psuje .


naprawa Smartfonów Telefonów,pc, laptopy tablety, diagnostyka vag, delphi itp actia multidiag PRO. serwis vag i innych samochodów wymiana podzespów oraz modyfikacje . regeneracja lub naprawa pomp vp37 wtryskow vp pompo wtrysków pd oraz CR . proszę pisać na priv

Awatar użytkownika
ciachotdi
diesel m@ster
diesel m@ster
Posty: 1121
Rejestracja: pt gru 05, 2008 15:05
Lokalizacja: Aalsmeer
Auto: Seat mii

1.9 AAZ cichsza praca

Post autor: ciachotdi » czw maja 21, 2015 12:39

zmniejszyc kont wtrysku i bedzie cichutko do tego wygłuszenie maski plus osłona pod silnik można pomyśleć o pokrywie silnika do tego dobra izolacja ściany grodziowej i bedzie chodził ciszej niz benzynka


Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem że na świecie jest
tylu idiotów

Awatar użytkownika
VW_seller
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2625
Rejestracja: sob cze 21, 2014 09:33
Lokalizacja: okolice kutna

1.9 AAZ cichsza praca

Post autor: VW_seller » czw maja 21, 2015 13:09

ciachotdi pisze:do tego wygłuszenie maski plus osłona pod silnik można pomyśleć o pokrywie silnika do tego dobra izolacja ściany grodziowej i bedzie chodził ciszej niz benzynka
:panna: ,lepiej jak byś napisał że będzie ciszej w kabinie ,bo silnika takie rzeczy to nigdy nie wyciszą chyba że byś owinął go grubą matą bitumiczną ale jak by to jeździło ? :jezor:

duzo zależy z jakim przebiegiem jest ten silnik i/lub czy coś było przy nim grzebane nie umiejętny paprok mechanior potrafi z mega cichego zrobić traktor z 1 wojny światowej gdzie go słyszysz z 500metrów ,oczywiscie czasami od takiego głośnego dzwieku sugeruje ,że coś jest nie tak ...


naprawa Smartfonów Telefonów,pc, laptopy tablety, diagnostyka vag, delphi itp actia multidiag PRO. serwis vag i innych samochodów wymiana podzespów oraz modyfikacje . regeneracja lub naprawa pomp vp37 wtryskow vp pompo wtrysków pd oraz CR . proszę pisać na priv

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 140 gości