Głośny klekot oraz dziury w przyspieszeniu.W

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Domaniak
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 106
Rejestracja: czw sie 10, 2006 12:37
Lokalizacja: Suwałki

Głośny klekot oraz dziury w przyspieszeniu.W

Post autor: Domaniak » wt paź 07, 2014 18:14

Witam.
Otoż mam taki mianowicie problem. Dwa dni temu wracałem z trasy i w pewnym momencie gdy chciałem wyprzedzić samochód, po wciśnięciu pedału gazu samochód momentalnie osłabł(nic z tylu nie dymi) oraz zrobił się głośniejszy(klekot). Samochód został odholowany po tym wszystkim. Następnego dnia sprawdzamy co się stało, został zdjęty rozrząd, kółko na wale jest OK zero luzów itp. znaki zgadzają się z wcześniejszymi lecz mimo to zostało wszystko sprawdzone i ustawione na nowo. Po odpaleniu samochód chodzi tak jak chodził. Następnie sprawdzałem kąt wtrysku pokazało 175 i błąd taki: 00550 - start of injection regulation 17-10 - control difference - intermittent . Próbowaliśmy zmniejszyć kąt wtrysku i tu zaczyna się problem maxymalnie jaki udało mi sie ustawić kąt to 131 i samochód ledwo odpalał.. Próby ustawienia innego kąta powodowały to ze samochod nie odpalał. Ale następstwem tego była możliwosć usunięcia błędu 00550. Czym to może być spowodowane? Wcześniej przed tym wszystkim miałem kąt wtrysku ustawiony na 60. W dodatku dodam ze jak dopadła mnie ta awaria to samochod czasami przy przyspieszeniu łapie ogromne dziury w przyspieszeniu. Nie zawsze ale występują. Z góry thx za pomoc



Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Głośny klekot oraz dziury w przyspieszeniu.W

Post autor: Haki » wt paź 07, 2014 19:38

http://sprawdz.auto.pl/statyczny-kat-wt ... tryskowej/" onclick="window.open(this.href);return false; zerknij w temat .... i ustaw taki jak ma być to raz

2 - zrób logi .... statyczne i dynamiczne autka ,,, jak je zrobić i gdzie dać kolegom z forum do ogarnięcia --- znajdziesz w dziale DIAGNOSTYKA :bajer:


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

Domaniak
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 106
Rejestracja: czw sie 10, 2006 12:37
Lokalizacja: Suwałki

Re: Głośny klekot oraz dziury w przyspieszeniu.W

Post autor: Domaniak » wt paź 07, 2014 21:16

Temat do zamknięcia. W pompie wtryskowej znaleźliśmy opiłki. Pompa do wymiany.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 150 gości