Gdzie kupię uszczelkę pompy vacum ze zdjęcia

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
szybkivw
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 220
Rejestracja: czw lut 03, 2011 17:58

Gdzie kupię uszczelkę pompy vacum ze zdjęcia

Post autor: szybkivw » wt sty 14, 2014 21:19

Witam jak w temacie mam pytanie gdzie kupię uszczelkę pod przykrywkę pompy vacu ze zdjecia pierwsza od lewej metalowa uszczelka bo nie mogę znaleźć. Pzdr :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


Choćbym Pędził Ciemną Doliną, Zła Się Nie Ulęknę Bo Halogen W Golfie MymTkwi :)
TDI ASZ+++ 290KM 540NM
Diesel musi dymić ! A na gaz to kuchenki :D

Awatar użytkownika
Detektor
Forum Master
Forum Master
Posty: 1066
Rejestracja: śr lis 18, 2009 16:40
Lokalizacja: Warszawa

Gdzie kupię uszczelkę pompy vacum ze zdjęcia

Post autor: Detektor » wt sty 14, 2014 21:41

Z tego co wiem to na allegro nie ma problemu z dostępnością tych elementów. Po za tym skąd jesteś bo nie masz
tej informacji w swoim profilu.


W zasadzie, w życiu można dojść do wszystkiego. Ale dojechać łatwiej.

Awatar użytkownika
szybkivw
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 220
Rejestracja: czw lut 03, 2011 17:58

Gdzie kupię uszczelkę pompy vacum ze zdjęcia

Post autor: szybkivw » śr sty 15, 2014 13:33

no właśnie z tą uszczelką jest problem. Nawet serwis jej nie ma w dostępności. Wielkopolska


Choćbym Pędził Ciemną Doliną, Zła Się Nie Ulęknę Bo Halogen W Golfie MymTkwi :)
TDI ASZ+++ 290KM 540NM
Diesel musi dymić ! A na gaz to kuchenki :D

Awatar użytkownika
Detektor
Forum Master
Forum Master
Posty: 1066
Rejestracja: śr lis 18, 2009 16:40
Lokalizacja: Warszawa

Gdzie kupię uszczelkę pompy vacum ze zdjęcia

Post autor: Detektor » śr sty 15, 2014 19:24

Sorki, dopiero teraz się doczytałem, że Tobie chodzi o uszczelkę po dekielek pompy. Z tą uszczelką to faktycznie jest
problem ale mam pewien pomysł, dlatego daj mi 2 dni może coś przez ten czas wymyślę. Czy dam radę czy nie to
dam Ci tutaj znać.


W zasadzie, w życiu można dojść do wszystkiego. Ale dojechać łatwiej.

Awatar użytkownika
szybkivw
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 220
Rejestracja: czw lut 03, 2011 17:58

Gdzie kupię uszczelkę pompy vacum ze zdjęcia

Post autor: szybkivw » pt sty 17, 2014 15:30

i jak ? ;) ustaliłes coś ?


Choćbym Pędził Ciemną Doliną, Zła Się Nie Ulęknę Bo Halogen W Golfie MymTkwi :)
TDI ASZ+++ 290KM 540NM
Diesel musi dymić ! A na gaz to kuchenki :D

Awatar użytkownika
Detektor
Forum Master
Forum Master
Posty: 1066
Rejestracja: śr lis 18, 2009 16:40
Lokalizacja: Warszawa

Gdzie kupię uszczelkę pompy vacum ze zdjęcia

Post autor: Detektor » pt sty 17, 2014 19:19

ustaliłem, proszę http://allegro.pl/uszczelki-pompy-paliw ... 93574.html" onclick="window.open(this.href);return false; a także http://allegro.pl/uszczelki-pohttp://al ... 24866.html" onclick="window.open(this.href);return false; oraz http://allegro.pl/uszczelki-pompy-paliw ... 16032.html" onclick="window.open(this.href);return false;


W zasadzie, w życiu można dojść do wszystkiego. Ale dojechać łatwiej.

pirlo6
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: czw paź 21, 2010 21:01

Gdzie kupię uszczelkę pompy vacum ze zdjęcia

Post autor: pirlo6 » wt sty 21, 2014 12:01

ja miałem podobny problem tez waliła mi tam ropa z pod tego czarnego nieszczęsnego dekla i byłem w skodzie ,seacie i vw i oferowali tylko nowa pompę :( w Skoda Głogów zawołal koles 1800!!!firmy LUK to podziękowałem a uszczelki w zadnym serwisie wymienionym nie było Skoda i Seat Głogów VW Polkowice tam byłem , spróbowałem pojezdzic po mechanikach i twierdzili ze tego się nie uszczelnia bierze uzywana i uszczelki nie dostane pod dekielek proponowali BOSCHA z nimi nie było tych problemów choć w tej luka jeszcze z dwie dodatkowe sruby i by tez nie było wydaje mi się i podjechałem do gościa nawet nie wiedziałem znajomy mój z którym grałem kupe lat w piłke i on był mechanikiem w serwisie Seat Głogów i od razu jak mu zaczołem mówic o tej pompie powiedział ze ropa z pod dekla no ja ze tak tak nie kolo bloku cieknie tylko z dekla on nono i do mnie ze zrobi to za 100 zł i czy jestem przygotowany na ten wydatek no ja ze tak ale mówie mu nie chciałbym aby dac tam jakikolwiek silikon itp. on ze takich rzeczy się nie robi silikonem bo tam sa pompowtryski potem, i abym mu zostawił auto na kilka godzin , i potem jak odbierałem samochód to cos napomknal ze ten dekielek jest jakby metalowy odpowiednia sila docisku srubami i spokój , ale co zrobił czy miał dostep moze do uszczelki? na pompie nie widać zadnych sladów ropy teraz i sladów jakichkolwiek silikonów itp. , być może z serwisu ma jakiś sprawdzony sposób na to ustrojstwo pompy LUK nie wiem wzioł 100 i to wszystko , robił mi to jakies 3 miesiące temu



Awatar użytkownika
bongkox
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 105
Rejestracja: czw sty 22, 2009 00:12
Lokalizacja: Pomorze

Gdzie kupię uszczelkę pompy vacum ze zdjęcia

Post autor: bongkox » wt sty 21, 2014 20:10

Też mam taki sam problem Golf IV 1.9tdi AXR 101km wycieka ropa z pod tego czarnego dekla. Detektor, ,który z tych zestawów by pasował?



pirlo6
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: czw paź 21, 2010 21:01

Gdzie kupię uszczelkę pompy vacum ze zdjęcia

Post autor: pirlo6 » wt sty 21, 2014 23:42

no ja tez mam 1.9tdi AXR 101km i gdzies widziałem jak ktoś pisał na jakims forum o tym zestawie uszczelek co przedstawił kolega Detektor ze się zwęgliły :( o proszę mam linka i teraz już tylko niech się wypowiadają znawcy
http://www.a3-club.net/forum/showthread ... z-Allegro-!!" onclick="window.open(this.href);return false;!
Oczywiście Detektor nie podważam twojej wiedzy jak jesteś pewny to ok !!! może gość przegrzał silnik lub wie co ze tak się stało ale no fakt faktem cena uszczelek spora i dlatego niech się wypowiedzą znawcy tematu ja naszczescie mam ze swoja spokój :P a do tych co im cieknie ropa nie czekajcie z naprawa bo naprawdę może wam narobić syfu z wężami pod ta pompą



Awatar użytkownika
Detektor
Forum Master
Forum Master
Posty: 1066
Rejestracja: śr lis 18, 2009 16:40
Lokalizacja: Warszawa

Gdzie kupię uszczelkę pompy vacum ze zdjęcia

Post autor: Detektor » śr sty 22, 2014 19:52

pirlo6 pisze:i gdzies widziałem jak ktoś pisał na jakims forum o tym zestawie uszczelek co przedstawił kolega Detektor ze się zwęgliły o proszę mam linka i teraz już tylko niech się wypowiadają znawcy
http://www.a3-club.net/forum/showthread" onclick="window.open(this.href);return false; ... Allegro-!!!
Oczywiście Detektor nie podważam twojej wiedzy jak jesteś pewny to ok !!! może gość przegrzał silnik lub
Ja jestem jedynie pewny ,że te uszczelki będą pasować a z czego one są to już tego nie wiem. Akurat tak się składa ,że linki które podesłałem to są aukcje tego gościa który sprzedał uszczelki temu typowi z forum audi ,dlatego tak na wszelki wypadek proponowałbym wam nie kupować tych uszczelek ponieważ nawet przegrzany silnik nie ma prawa zwęglić uszczelek vacum pompy.
Ponieważ ten temat na forum audi nie był długi to go przeczytałem całego i na jego końcu moderator tego forum napisał ,że można kupić takie uszczelki na getem.pl lub w ASO za około 33zł, dlatego proponowałbym wam skontaktować się z nimi i zakupić u nich te uszczelki. Dobrze pirlo6, że wyłapałeś ten temat bo to jest dla nas przestroga żeby nie kupować tych uszczelek z allegro bo ewidentnie są one wykonane z jakiegoś lichego materiału.


W zasadzie, w życiu można dojść do wszystkiego. Ale dojechać łatwiej.

Awatar użytkownika
bongkox
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 105
Rejestracja: czw sty 22, 2009 00:12
Lokalizacja: Pomorze

Gdzie kupię uszczelkę pompy vacum ze zdjęcia

Post autor: bongkox » śr sty 22, 2014 22:27

Jakaś chora sprawa z tymi uszczelkami. Prawda to że w pompach z czarnym deklem są zawsze metalowe uszczelki? Napisałem do tego getem.pl zobaczymy co odpiszą,ale coś mi się wydaje ,że ta uszczelka nie bedzie dostępna.



Awatar użytkownika
Detektor
Forum Master
Forum Master
Posty: 1066
Rejestracja: śr lis 18, 2009 16:40
Lokalizacja: Warszawa

Gdzie kupię uszczelkę pompy vacum ze zdjęcia

Post autor: Detektor » czw sty 23, 2014 20:17

bongkox pisze:Prawda to że w pompach z czarnym deklem są zawsze metalowe uszczelki?
Szczerze mówiąc to nie wiem a tak w ogóle to zawsze mi się wydawało ,że w pompach z czarnym deklem są gumowe
uszczelki a w tych z jasnym metalowym są właśnie metalowe. Poszukaj w szukajce bo tematów z vacum było od cholery
,dlatego gdzieś musi być o tym napisane.


W zasadzie, w życiu można dojść do wszystkiego. Ale dojechać łatwiej.

Awatar użytkownika
bongkox
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 105
Rejestracja: czw sty 22, 2009 00:12
Lokalizacja: Pomorze

Gdzie kupię uszczelkę pompy vacum ze zdjęcia

Post autor: bongkox » czw sty 23, 2014 20:31

Właśnie różnie piszą, chyba znalazłem źródło z uszczelkami jak będę miał pewność na 100% to dam namiar.



Awatar użytkownika
bongkox
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 105
Rejestracja: czw sty 22, 2009 00:12
Lokalizacja: Pomorze

Gdzie kupię uszczelkę pompy vacum ze zdjęcia

Post autor: bongkox » pn sty 27, 2014 18:00

Niestety uszczelki nie udało się dostać sprzedawca w ASO mylnie poinformował mnie ,że ma takową na posiadaniu. Zamówiłem tel. i okazało się ,że dostałem uszczelkę do vacum lecz tą , która idzie pomiędzy pompę a silnik:-( Cóż trzeba szukać dobrej używki bo w ASO za nową wołają 1700zł. Każda pompa z 1.9 tdi PD będzie pasowała czy trzeba szukać z konkretnym oznaczeniem takim jak mam na swojej?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 166 gości