1.9 TDI 1z golf 3 szarpie / przerywa

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Franek_TDI
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 75
Rejestracja: ndz cze 10, 2012 08:38

1.9 TDI 1z golf 3 szarpie / przerywa

Post autor: Franek_TDI » czw paź 10, 2013 17:53

Witam ostatnio mój golf przeszedł czyszczenie nastawnika . Operacja została przeprowadzona dokładnie wg poradnika z tego forum nic nie zostało uszkodzone wszystko przebiegło pomyślnie górny zakres obrotów odzyskany lecz pojawił się nowy problem samochód szarpie / przerywa podczas spokojnego przyspieszania oraz podczas utrzymywania stałych obrotów na biegach w zakresie obrotów od 1.2 tyś do 2.1 tys obr/min. Przy pełnym bucie zjawisko przerywania nie zachodzi . Dawka ustawiona na 3.4 mgr doświadczalnie spr im większa dawka tym mniej przerywa . kąt wtrysku poprawiony (50) . Logi nie pokazują nic szczególnego jakieś pomysły ? błędów nie wywala . Pali normalnie .



Awatar użytkownika
JaskoDZA
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 680
Rejestracja: pt gru 07, 2012 17:27
Lokalizacja: Ząbkowice Śląskie/Ciepłowody

1.9 TDI 1z golf 3 szarpie / przerywa

Post autor: JaskoDZA » pt paź 11, 2013 07:29

mi to wygląda na problem z nastawnikiem. Lub źle złożony lub coś przy czyszczeniu jednak uszkodzone...



Franek_TDI
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 75
Rejestracja: ndz cze 10, 2012 08:38

1.9 TDI 1z golf 3 szarpie / przerywa

Post autor: Franek_TDI » pt paź 11, 2013 13:53

Z ostaniej chwili został kupiony drugi (problem był ten sam) rozebranie drugiego przeczyszczenie takie samo jak w przypadku pierwszego i wszystko już działa jak należy



Awatar użytkownika
vp-tdi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 276
Rejestracja: pt paź 11, 2013 15:15
Lokalizacja: mazowieckie ,gostynin ,gąbin

1.9 TDI 1z golf 3 szarpie / przerywa

Post autor: vp-tdi » sob paź 12, 2013 06:48

bo każdy myśli ,że tak chop siup wyczyszcze sobie lub dam komuś i juz bedzie działać . opisy sa w necie na forum ,wszedzie ale nikt ci dokladnie nie napisze jak złżyć poźniej taki nastawnik .ot 0.2mm w 1 miejscu zle złożony i już dzieją sie cuda. wszystko musi tam być złożone na perfekt .ja to ustawiam nawet szczeliniomierzem i złożyłem w zyciu może ze 100 nastawników i nikt nie nażekał ,że coś nie halo.


sprzedam na czesci VW golf II 1.3mh 5d 88r i VW golf III 1.9D 1y tanio.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 198 gości