Jeszcze o modelach MK IV

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

tigerwood
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: pn maja 29, 2006 21:41
Lokalizacja: KOŁOBRZEG,
Kontakt:

Jeszcze o modelach MK IV

Post autor: tigerwood » pt cze 02, 2006 01:40

Witam

wracam do tematu wersj MK IV - w celu zidentyfikowania swojego wszedłem na stronę http://www.doppel-wobber.de/ - niestety brak zdjęć a mój niemiecki słabo. Moje pytanie Dlaczego nie mam zagłówków w tylnej kanapie ( wer. 3d) - miejsc na nie też nie ma, poza tym w zasadzie pełna opcja. A i jeszcze brak jakichkolwiek oznaczeń na tylnej klapie?

pozdrawiam


tiger woods- golfista

Awatar użytkownika
Dwight
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 71
Rejestracja: pn sty 16, 2006 10:14
Lokalizacja: Wlkp

Post autor: Dwight » pt cze 02, 2006 06:55

No tak nieco dziwne .Jeli nie masz książki zajrzyj do bagażnika do wnęki powinna być naklejka z kodami to powinno rozwiać nieco podejrzenia jeśli nie ma to tym bardziej coś jest podejrzane.Brakiem oznaczeń bym się tak mocno nie przejmował to się często zdarza.W Polsce np. 1,4 bardzo żadko widziałem 1,6 znacznie cześciej a tak sprzedaje sie w salonie albo może jest to wersja na zamówienie.



Awatar użytkownika
Corvax
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 2577
Rejestracja: wt wrz 21, 2004 15:21
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Corvax » pt cze 02, 2006 09:11

Wyposażeniem sie ne sugeruj bo to nie Renault - VW nigdy nie rozpieszczał klientów wyposazeniem dodatowym w standardzie, a co do kanapy bez zagłówków to dośc interesujace - zagłowki są jednym z elementów bezpieczeństwa biernego i jako takie są zawate w normie Euro3 bodaj - chyba ze auto jest z początku produkcji MK4


Pozdor
Corvax | A4 1.8tQ BEX | MK7 Alltrack 1.8TSI CJSB

tigerwood
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: pn maja 29, 2006 21:41
Lokalizacja: KOŁOBRZEG,
Kontakt:

Post autor: tigerwood » pt cze 02, 2006 11:52

Dwight pisze:No tak nieco dziwne .Jeli nie masz książki zajrzyj do bagażnika do wnęki powinna być naklejka z kodami to powinno rozwiać nieco podejrzenia jeśli nie ma to tym bardziej coś jest podejrzane.Brakiem oznaczeń bym się tak mocno nie przejmował to się często zdarza.W Polsce np. 1,4 bardzo żadko widziałem 1,6 znacznie cześciej a tak sprzedaje sie w salonie albo może jest to wersja na zamówienie.
Podałeś ciekawą informację - że mógł być to samochód z wyposażeniem na zamówienie - sprowadzony był z Belgii. Ciekawe jest to, że można było sobie zamówić właśnie bez oznaczeń z tyłu ( mi się podoba). Swoją drogą , to ma komplet naklejek w bagażniku przy kole.
Corvax pisze:Wyposażeniem sie ne sugeruj bo to nie Renault - VW nigdy nie rozpieszczał klientów wyposazeniem dodatowym w standardzie, a co do kanapy bez zagłówków to dośc interesujace - zagłowki są jednym z elementów bezpieczeństwa biernego i jako takie są zawate w normie Euro3 bodaj - chyba ze auto jest z początku produkcji MK4
Auto jest z 1999 r. - mam podejrzenie, że może związane jest to z nagłośnienie ( nie ma żadnego są ślady po dobrym sprzęcie np. okablowanie) - Moim zdaniem uszczuplenie kanapy o zagłówki to nie kweista oszczędności bo samochód ma w zasadzie wszystko co było wtedy dostępne i chyba lepszej jakości ( jak porównuję z innymi np. plastiki wnętrza, tapicerka oraz cały dół w kolorze ecru - kremowy ).


tiger woods- golfista

Awatar użytkownika
Corvax
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 2577
Rejestracja: wt wrz 21, 2004 15:21
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Corvax » pt cze 02, 2006 12:56

tigerwood pisze:Auto jest z 1999 r. -
czyli norma jeszcze wtedy nie obowiązała


Pozdor
Corvax | A4 1.8tQ BEX | MK7 Alltrack 1.8TSI CJSB

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 208 gości