Padła turbina, co dalej?

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Michnik
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 623
Rejestracja: śr paź 20, 2004 20:46
Lokalizacja: Skarżysko
Auto: Golf IV TDI
Silnik: ARL

Padła turbina, co dalej?

Post autor: Michnik » pt kwie 28, 2006 18:35

Regenerować, czy kupić używaną? Jakie plusy tego i tego rozwiązania? Jak regenerować to gdzie i jakie koszta? Jak kupować używke to jakie firmy KKK czy Garret? Teraz mam KKK i nie wiem czy można ją zastąpić?
Czy regenerowanienie bedzie pewniejsze? Bo ponoc niektóre zakłady dają gwarancję?



wiercik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: pn kwie 11, 2005 21:32
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

Post autor: wiercik » pt kwie 28, 2006 19:11

Bylem ostatnio we Wroclawiu w firmie, ktora zajmuje sie turbosprezarkami. Pytalem o ceny i np. jakis garret po reg. od Audi A6 za 700zl. Daja 2-letnia gwarancje. Mowil, ze mozna by bylo dac od Iveco, Passata jakiegos. Jest duzo zamiennikow, tylko najlepiej brac cos o podobnej wielkosci, bo co z tego jak bedziesz mial wieksza, jak ona pozniej bedzie sie wkrecala. Takie jest moje zdanie.


[img]http://www.wiercik.neostrada.pl/robal.gif[/img]

Awatar użytkownika
skoku
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 50
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 13:23
Lokalizacja: brzesko

Post autor: skoku » pt kwie 28, 2006 20:07

mi padła w tdi, regenowałem w iławie w motoarenie koszt 1100zł, gwarancja na rok, i troche żałuje bo mogłem za te pieniądze kupic igłe, miałem taką okazje ale dowiedziałem sie tydzień po otrzymaniu mojej zregenerowanej. jak do tej pory sprawuje sie swietnie i jakże miło gwizda:) a koszt taki wysoki miałem bo był do wymiany wirnik, cennik maja od 700 - 1500 zł, w zaleznosci co padło.



Michnik
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 623
Rejestracja: śr paź 20, 2004 20:46
Lokalizacja: Skarżysko
Auto: Golf IV TDI
Silnik: ARL

Post autor: Michnik » pt kwie 28, 2006 23:52

Mi powiedzieli tutaj http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=101018206 700 jak nie bezie trzeba wymieniać wirnika, a 900 jak bedzie trzeba wyjmieniać wirnik. Daja rok gwarancji. Ciekawi mnie czy to jakas porządna firma....



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 203 gości