Problem przy skręcie !

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Luki_GT
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: śr kwie 19, 2006 12:40
Lokalizacja: RZESZÓW

Problem przy skręcie !

Post autor: Luki_GT » pt kwie 21, 2006 13:42

Witam

Mam taki problem. Podczas cofania na pełnym skręcie obojętne czy to w prawo czy w lewo jest taki moment że słychać jakiś dziwny głuchy odgłos w okolicach wahacza. Tak jak by coś tam przeskakiwało czy spadało. I tak jak mowię dzieje się tak tylko przy cofaniu i jest to jednorazowe przy jednym skręcie. Raz cos stuknie gdy skręce i zaczne cofac i tyle. Przy jeździe do przodu i skrętach nic sie nie dzieje. Miał ktoś może podobny problem ?? Będę wdzięczny za pomoc.


...::: Pozdrawiam :::...

Awatar użytkownika
Razal
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 929
Rejestracja: pn gru 13, 2004 11:09
Lokalizacja: Dolnośląskie
Kontakt:

Re: Problem przy skręcie !

Post autor: Razal » pt kwie 21, 2006 13:46

Luki_GT pisze:Witam

Mam taki problem. Podczas cofania na pełnym skręcie obojętne czy to w prawo czy w lewo jest taki moment że słychać jakiś dziwny głuchy odgłos w okolicach wahacza. Tak jak by coś tam przeskakiwało czy spadało. I tak jak mowię dzieje się tak tylko przy cofaniu i jest to jednorazowe przy jednym skręcie. Raz cos stuknie gdy skręce i zaczne cofac i tyle. Przy jeździe do przodu i skrętach nic sie nie dzieje. Miał ktoś może podobny problem ?? Będę wdzięczny za pomoc.
Miałem to samo kiedyś w poprzednim golfiku - też szukałem przyczyny - pojawiało się to w takich samych okolicznościach i nie za każdym razem - z czasem minęło samo i już sie nie pojawiało - nie wiem jak to się stało :panna:


Było: MK2 1,6 / MK3 GT TDI-VP / PASSAT B5 TDI-PD / Jest: PASSAT B6 TDI-CR / Lupo 1,0 / MK4 1,4 16V

Awatar użytkownika
inek01
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3686
Rejestracja: pn sty 09, 2006 23:08
Lokalizacja: Ciechanów

Post autor: inek01 » pt kwie 21, 2006 16:22

U mnie bylo to samo w Jetta syncro.. Niestety problemu nie rozwiazalem i sam jestem ciekaw co to moglo byc. Myslalem ze to cos z tylnym napedem nie bangla, ale jak u Was na jednym napedzie to samo...



Awatar użytkownika
Luki_GT
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: śr kwie 19, 2006 12:40
Lokalizacja: RZESZÓW

Post autor: Luki_GT » pt kwie 21, 2006 19:45

Kiedyś jeden koleś powiedział mi że to mogą być gumy pod kolumnami MCPersona ale ciężko to stwierdzić. Może jednak ktoś już rozwiązał ten problem i się z nami podzieli ??


...::: Pozdrawiam :::...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 193 gości