Silnik AHU pompa paliwa

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
maciek.wroc
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 716
Rejestracja: wt cze 20, 2006 22:14
Lokalizacja: Wrocław/kozanów
Kontakt:

Silnik AHU pompa paliwa

Post autor: maciek.wroc » sob wrz 10, 2011 10:55

Panowie mam problem wymieniałam wczoraj zaworek bezpieczeństwa na pompie, i musiałem ją rozebrać i musiałem ściągnąć od góry dwa pokłady i na ostatnim jest bolec z kółka to trzeba trafić. I po złożeniu wszystkiego chciałem odpalić i nic paliwo dochodzi i nic zaworek działa i nic.

Ktoś mi mowił ze musze się podłaczyć przez vag i coś ustawić bo się przestawiło jaką wartosć na vagu

Miał ktoś juz z tym doczynienia


VW Passat B5 Virus by DanoSoft 119 KM i 287 Nm viewtopic.php?p=3903908#3903908 NOWE FOTY ZAPRASZAM

Obrazek

MalowanieFelg.com
POLECAM

Awatar użytkownika
munior
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2307
Rejestracja: sob lis 03, 2007 20:53
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Silnik AHU pompa paliwa

Post autor: munior » sob wrz 10, 2011 21:15

maciek.wroc pisze:Panowie mam problem wymieniałam wczoraj zaworek bezpieczeństwa na pompie,
że co :bajer: rozebrałem i złożyłem ich trochę ,ale takiego czegoś w żadnej nie widziałem :chytry:
maciek.wroc pisze:musiałem ją rozebrać i musiałem ściągnąć od góry dwa pokłady i na ostatnim jest bolec z kółka to trzeba trafić. I po złożeniu wszystkiego chciałem odpalić i nic paliwo dochodzi i nic zaworek działa i nic.
O ile trafiłeś w to
maciek.wroc pisze: bolec z kółka to trzeba trafić.
to zapewne nastawnik jest poza zakresem ,trzeba było sobie zaznaczyć przed zdjęciem ...teraz kombinuj żeby ustawić tak jak było bo innego wyjścia nie masz żeby odpalić,jak już odpali dopiero mozna ustawić dawkę za pomoca kompa i vaga ...a jak nie trafiłeś nastawnikiem w otwór w pierscieniu to już i tak nie odpalisz bo podczas kręcenia rozrusznikiem ,urwało główkę w ruchomym trzpieniu nastawnika...


Sprzedam : Czysciutki ori nastawnik HDK z każdą wtyczką wystepujacą w tdi ,Tuningowy komputer 16 i 8 bit ,części do ecu 16 i 8 bit .Uszczelnioną pompę wtryskową do tdi ,wszystkie części do pomp vp37 ,dezaktywuję immo w sterownikach 1,9 tdi 028906021,038906018

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 240 gości