Falowanie obrotow

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
bmp20
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: wt mar 24, 2009 23:39
Lokalizacja: Opole

Falowanie obrotow

Post autor: bmp20 » wt sie 23, 2011 22:17

Witam
mam maly probem gdy odpale paasata 19 tdi faluja obroty
po dodaniu gazu ustaje ale podczas szybszej jazdy przerywa prace tubiny i na postoju kobci na czrno czy ktos wie co sie dzieje



Awatar użytkownika
ozyrysh
kieroVWca boroVWca
kieroVWca boroVWca
Posty: 689
Rejestracja: sob mar 13, 2010 20:50
Lokalizacja: Niedźwiedź
Kontakt:

Falowanie obrotow

Post autor: ozyrysh » wt sie 23, 2011 23:00

przepływomierz powietrza, spróbuj psiknąć plaka do dolotu powietrza za przepływką jeśli chociaż na chwilę ustanie to to :pub:



Awatar użytkownika
munior
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2307
Rejestracja: sob lis 03, 2007 20:53
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Falowanie obrotow

Post autor: munior » śr sie 24, 2011 07:34

bmp20 pisze:gdy odpale paasata 19 tdi faluja obroty
po dodaniu gazu ustaje ale podczas szybszej jazdy przerywa prace tubiny i na postoju kobci na czrno czy ktos wie co sie dzieje
ozyrysh pisze:przepływomierz powietrza, spróbuj psiknąć plaka do dolotu powietrza za przepływką jeśli chociaż na chwilę ustanie to to :pub:
:panna: Aleś wymyślił ...jak pasek na zwykłej pompie to prawdopodobnie falowanie z powodu brudnego nastawnika
bmp20 pisze:podczas szybszej jazdy przerywa prace tubiny
Nic nie przerywa pracy turbiny ,jak silnik chodzi to i ona...może co najwyżeć komp.łapać awaryjny z przeładowania i nie jedzie ...wszystko to do zweryfikowania byle jakim vagiem ,odczytując błędy


Sprzedam : Czysciutki ori nastawnik HDK z każdą wtyczką wystepujacą w tdi ,Tuningowy komputer 16 i 8 bit ,części do ecu 16 i 8 bit .Uszczelnioną pompę wtryskową do tdi ,wszystkie części do pomp vp37 ,dezaktywuję immo w sterownikach 1,9 tdi 028906021,038906018

Awatar użytkownika
ozyrysh
kieroVWca boroVWca
kieroVWca boroVWca
Posty: 689
Rejestracja: sob mar 13, 2010 20:50
Lokalizacja: Niedźwiedź
Kontakt:

Falowanie obrotow

Post autor: ozyrysh » śr sie 24, 2011 19:51

tez mam w domu 1.9 tdi na pompie i było raz tak że obroty falowały, był zaśmiecony filtr powietrza i przeszedł z niego syf na przepływomierz, niestety później trzeba było wymienić



poolak2006
Forum Master
Forum Master
Posty: 1646
Rejestracja: pn maja 04, 2009 23:51
Lokalizacja: Poznań/Toruń

Re: Falowanie obrotow

Post autor: poolak2006 » pt sie 26, 2011 01:46

ozyrysh pisze:tez mam w domu 1.9 tdi na pompie i było raz tak że obroty falowały, był zaśmiecony filtr powietrza i przeszedł z niego syf na przepływomierz, niestety później trzeba było wymienić
Takich specyfików nie należy stosować... co do brudnego filtra to ja nie wiem ja był założony że puścił brudy dalej :panna:


Pod kompa błędy i dynamiczne, by się przydały.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 168 gości