Popękane pompowtryski czy mechanik mnie chce naciągnąc?

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

rafal0325
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 216
Rejestracja: wt lis 23, 2010 19:37
Lokalizacja: Katowice

Popękane pompowtryski czy mechanik mnie chce naciągnąc?

Post autor: rafal0325 » śr sie 10, 2011 22:26

Witam,wczoraj oddalem samochod do naprawy,autko ma problemy z odpalaniem na ciepłym i zimnym oraz wyskakuje błąd pamieci ROM w ECU.
Mechanik po oględzinach zadzwonił do mnie i powiedział że zacznie od wymiany uszczelniaczy pompowtrysków(bo to czasem pomaga) i jeszcze dodał że po podłączeniu do komputera pompowtryski chodzą jak żyleta.
Ponowny telefon od mechanika pod koniec dnia i nowa diagnoza popękane pompowtryski.
Niech mi ktoś powie czy one mogą popękać i nie dawać zadnych objawów,moje auto raczej nie dymiło na czarno.
Jaki jest koszt pompowtrysków? Czy to jest cena za szt. czy komplet? http://allegro.pl/vw-pompowtryskiwacze- ... 60046.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Zdziwiło mnie tylko ze mechanik kazał mi podjechac dzis z rana zobaczyć te pompowtryski,jade jutro do niego ze znajomym garażowym mechanikiem który ma wieksze pojecie niż ja o mechanice.

Wrócilem z oględzin wtryskiwaczy,faktycznie trzy były uszkodzone a dokładniej były urwane te sprężyny.Mechanik zapewnił mnie ze potrafi to naprawić bez koniecznosci kupowania nowych czy używanych wtrysków,koszt naprawy jednego 200zł.



Awatar użytkownika
Piasek
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 6867
Rejestracja: sob mar 21, 2009 20:57

Popękane pompowtryski czy mechanik mnie chce naciągnąc?

Post autor: Piasek » czw sie 11, 2011 12:13

Cena na aukcji dot. 1 szt.
Ale można za taką cenę i kpl dostać. Też fabrycznie nowych.
Odnośnie Twoich pompek: zbierz wszystkie i zanieś do renomowanego warsztatu regeneracyjnego niech je zrobią jak należy. Zapłacisz z 50zł więcej ale będzie "po bożemu" bo mechanik zawiezie tam gdzie mu to zrobią najtaniej a najtaniej to nie znaczy dobrze.


https://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=91&t=538082&p=7130128#p7130128

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 159 gości