Golf IV 4 TDI 110km ahf 199r brak mocy

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

szladziu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 23:02
Lokalizacja: Strzelce Op
Kontakt:

Golf IV 4 TDI 110km ahf 199r brak mocy

Post autor: szladziu » śr lis 17, 2010 14:06

witam

posiadam golfa IV rok 1999 silnik AHF 110km i brakuje mu mocy ,tzn. ciągnie do 2100obr. poźniej przestaje i zaczyna od około 2200 przestaje i zaczyna 2400obr. i przestaje juz wogole... było wymienione turbo na inne bo tamte niby było zatarte czy coś w tym rodzaju turbo na bank jest sprawne, predkośc max to około 145km/h wczoraj czysciłem te zaworki N75 dziś wymienie wszystkie przewody podciśnieniowe dla pewności . Na 5-tym biegu jedzie dobrze w zakresie predkości od 100 do 120km/h ale i tak z przerwami mocy a później to już gorzej jak 1.6 D

co o tym sądzicie prosze o pomoc .osiadam Polskiego vaga ale nie wiem jak zrobic te logi.... A jakby był jakis klubowicz mechani z woj. opolskiego lub śląskiego mógłbym podjechac zdjagnozowac problem

pozdrawiam



Awatar użytkownika
WRHZ
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 496
Rejestracja: czw gru 09, 2004 01:10
Lokalizacja: WLKP
Kontakt:

Golf IV 4 TDI 110km ahf 199r brak mocy

Post autor: WRHZ » śr lis 17, 2010 14:51

Poszukaj na forum, sa porady jak zrobic logi dynamiczne statyczne. Pozniej wrzucisz i ktos bedzie mogl wiecej napisac na temat Twoich problemow z autkiem.. Jak wszystko juz powymeiniales rzuc okiem naprzeplywke..



Awatar użytkownika
Łuki_79
Forum Master
Forum Master
Posty: 1694
Rejestracja: ndz lut 21, 2010 19:59
Lokalizacja: *̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡__|̲̲̲͡͡͡▫ ̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡__ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡* wieś w POS

Golf IV 4 TDI 110km ahf 199r brak mocy

Post autor: Łuki_79 » śr lis 17, 2010 15:12

szladziu pisze:osiadam Polskiego vaga
Tym programem logów raczej nie wykonasz.Zainstaluj sobie vag-com 311.2
szladziu pisze:nie wiem jak zrobic te logi
http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=53752" onclick="window.open(this.href);return false;


Obrazek

szladziu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 23:02
Lokalizacja: Strzelce Op
Kontakt:

Re: Golf IV 4 TDI 110km ahf 199r brak mocy

Post autor: szladziu » czw lis 18, 2010 18:16

witam

problem z głowy!!! okazało sie ze to przepływomierz chciaż nie wykazywało błędów to był on popsuty sprawdziłem logi dynamiczne i statczne i tak do tego doszedłem z moim mechanikiem .Teraz to auto idzie jak rakieta :okej: ciągnie nawet powyrzej 4ooo obr. pięknie sie nim jezdzi;) ale pozostał problem odpalania na rozgrzanym silniku jak jest tak około 80stopni to trzeba długo kręcic zeby odpalił jak jest zimny lub tak do 60stopni to odpala bez problemu ?!?!?



Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Golf IV 4 TDI 110km ahf 199r brak mocy

Post autor: Haki » czw lis 18, 2010 22:07

szladziu pisze:witam

problem z głowy!!! okazało sie ze to przepływomierz chciaż nie wykazywało błędów to był on popsuty sprawdziłem logi dynamiczne i statczne i tak do tego doszedłem z moim mechanikiem .Teraz to auto idzie jak rakieta :okej: ciągnie nawet powyrzej 4ooo obr. pięknie sie nim jezdzi;) ale pozostał problem odpalania na rozgrzanym silniku jak jest tak około 80stopni to trzeba długo kręcic zeby odpalił jak jest zimny lub tak do 60stopni to odpala bez problemu ?!?!?
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=35&t=67570" onclick="window.open(this.href);return false; Przejrzyj temacik :bajer:


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 248 gości