[MK4 AHF 110km] Coś tłucze po zmianie dwumasu na G60

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
JaCuŚ
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: wt lut 19, 2008 23:06
Lokalizacja: WrOsLaW

[MK4 AHF 110km] Coś tłucze po zmianie dwumasu na G60

Post autor: JaCuŚ » pt paź 15, 2010 21:01

Witam wszystkich.
Dzisiaj miałem odebrać samochód od mechanika po wymianie sprzęgła (zamach + docisk + tarcza + łożysko od G60) Niestety po odpaleniu samochodu(podczas odpalania wszystko jest ok) i próbie wciśnięcia pedału sprzęgła przy końcu(tak 2cm nad podłogą) wyczuwalny jest opór i zaczyna stukać(nie mam pojęcia co) i pedał sprzęgła zaczyna pulsować(odbijać). W każdym razie do końca nie da się wcisnąć pedału. Na wolnych obrotach wszystko chodzi jak należy. Przy zgaszonym silniku jest to samo :(((( Nie wiem co mam robić. 037 105 273C to jest numer koła które zostało zamontowane do golfika. Zestaw /Sachsa został dobrany w sklepie. Niestety nie pamiętam numeru a pudełko jest u mechanika. Czy tylko docisk z tarczą i łożyskiem oraz zamachem sie wymienia. Czy coś jeszcze trzeba dorzucić??? Mam dylemat. Błąd mechanika ?? Czy z G60 nie podchodzi do AHF??


MK4 TDI AHF 110 KM

Awatar użytkownika
JaCuŚ
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: wt lut 19, 2008 23:06
Lokalizacja: WrOsLaW

Re: [MK4 AHF 110km] Coś tłucze po zmianie dwumasu na G60

Post autor: JaCuŚ » sob paź 16, 2010 15:03

Temat uważam za zamknięty. Po rozebraniu okazało się za łapa łożyska jest pęknięta. Wymieniona i sprzęgiełko hula jak złoto :))))))))


MK4 TDI AHF 110 KM

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 254 gości