Silniki PD - uszczelka pokrywy głowicy

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
homsky
VW Baron
VW Baron
Posty: 3307
Rejestracja: pt lis 11, 2005 20:03
Lokalizacja: Nowa Ruda

Silniki PD - uszczelka pokrywy głowicy

Post autor: homsky » pn maja 10, 2010 19:43

Ciekawostka dla mnie bo nie przerabiałem tematu .......

W motorach PD patrząc do ETKI uszczelka pod pokrywę głowicy nie występuje jako niezależna część wymienna, traktowana jest jako integralna część (komplet) wraz z pokrywą głowicy.

Jest ta uszczelka dostępna w sprzedaży jako osobna część w naszych sklepach ???? Przerabiał ktoś ten temat ????

Pytam bo chce kuknąć jak wygląda regulacja pompek czy nie jest potrzebna jakaś korekta i stąd pytanie czy szukać tej uszczelki czy jest ona w sprzedaży.

z góry dzięki :pub:



Bora_TDI
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 101
Rejestracja: wt paź 06, 2009 22:19
Lokalizacja: Warszawa

Re: Silniki PD - uszczelka pokrywy głowicy

Post autor: Bora_TDI » pn maja 10, 2010 19:56

homsky pisze:Ciekawostka dla mnie bo nie przerabiałem tematu .......

W motorach PD patrząc do ETKI uszczelka pod pokrywę głowicy nie występuje jako niezależna część wymienna, traktowana jest jako integralna część (komplet) wraz z pokrywą głowicy.

Jest ta uszczelka dostępna w sprzedaży jako osobna część w naszych sklepach ???? Przerabiał ktoś ten temat ????

Pytam bo chce kuknąć jak wygląda regulacja pompek czy nie jest potrzebna jakaś korekta i stąd pytanie czy szukać tej uszczelki czy jest ona w sprzedaży.

z góry dzięki :pub:
W sprzedaży jest zamiennik do dostania bez problemu np. firmy Erling. W ASO tylko z pokrywa. Ale jest duża szansa ze jak zostawisz ta co była nie będzie ciekło, ja u siebie zdejmowałem dekiel założyłem na tą samą i nic nie cieknie.

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony pn maja 10, 2010 19:56 przez Bora_TDI, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
piotrekgal
Forum Master
Forum Master
Posty: 1407
Rejestracja: sob wrz 16, 2006 15:32
Lokalizacja: Suwałki
Kontakt:

Post autor: piotrekgal » pn maja 10, 2010 20:08

U brata ostatnio byly wymieniane pompki ( 101ps AVB ) i przy okazji sciagania pokrywy najzwyczajniej w swiecie wymienilismy też uszczelke, pamietam tylko, ze ktoras nie podeszla to zesmy potem wymieniali na drugą, na pewno byl to erling.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 172 gości