problem z klimą

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
rymarz1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: śr gru 09, 2009 20:43
Lokalizacja: WZY / ZK / WGM

problem z klimą

Post autor: rymarz1 » wt maja 04, 2010 22:54

witam, mój problem polega na tym, że w sprężarce klimatyzacji zjechał się gwint i koło które jest w środku latało luzem. oczywiście gwint jest wytarty. Prośba do Was jest następująca: czy trzeba wymieniać sprężarkę, czy można to regenerować? czy znacie i możecie polecić jakiś zakład naprawiający takie rzeczy (okolice Warszawy i żyrardowa)? i jakie oznaczenie ma sprężarka klimy w arlu i czy od innych silników pasuje?


Powered by TDI

kamykgs1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: pt wrz 08, 2006 21:16
Lokalizacja: kwn

Post autor: kamykgs1 » śr maja 05, 2010 14:03

Siemasz, mialem kolego dokladnie tak samo, pewnie chodzi Ci o to sprzegielko klimy, co sie trzyma na tym wieloklinie od sprezarki. mi tez kiedys spadlo (zgubilem je), kupilem gdzies na allegro. Dalem to do zrobienia, majstry jakos sobie z tym poradzili, choc musieli poprawiac robote. juz ponad rok jezdze na tym i poki co wszystko ok. ja zaplacilem jakies 300 zl

pozdrowki



Awatar użytkownika
silent killer
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 161
Rejestracja: pn paź 12, 2009 20:10
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: silent killer » sob maja 08, 2010 17:07

Turborymarzu gwinty maja to do siebie ze się czasem zjadą :bajer: to tu , to tam ... :green_fuck:
Pojedz na szrot i kup cały używany kompresor klimatyzacji - koszt ~400 zł to najszybszy i najpewniejszy sposób.
Pozdrawiam serdecznie :pub:


TDI The Devil Inside
TDI POWER

Awatar użytkownika
rymarz1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: śr gru 09, 2009 20:43
Lokalizacja: WZY / ZK / WGM

Post autor: rymarz1 » ndz maja 09, 2010 19:38

drogi kolego kupno używki i wymiana nie zawsze jest najlepsze (cena 400 plus nie wiadomo czy pochodzi), lepiej jest próbować naprawić (kupić nowe koło i zregenerować gwint na "bolcu", a potem może jakiś klej) ale to dopiero się dowiem jak pojadę do mojego fachowca we wtorek :grin:


Powered by TDI

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 194 gości