Telepanie powyżej 50 km/h

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Hurricane48
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 62
Rejestracja: śr sty 13, 2010 23:36
Lokalizacja: PRG
Kontakt:

Telepanie powyżej 50 km/h

Post autor: Hurricane48 » śr mar 31, 2010 22:18

Witam

Chciał bym Was prosić drodzy Forumowicze o pomoc.
Gdy jadę swoim Gofrem i mam kolo 50 zaczyna samochód telepać przy przyspieszaniu jest to delikatne telepanie ale trwa i trwa jechałem dzisiaj 140 i dalej telepał i jak by nie miał siły więcej pociągnąć;/ zobaczyłem ze z wężyka który jest umieszczony jak się patrzy nad osłonką silnika on wchodzi do takiej srebrnej rurki która potem idzie chyba na turbo albo IC wycieka lekko olej dzisiaj właśnie przy przybutowaniu go poszedł malutki wyciek z tego małego wężyka.

Pomóżcie bo dostaję normalnie szału już co się dzieje ciągle było ok i nagle to tak wyskoczyło.

Pozdrawiam

Dodam jeszcze że przy gaszeniu telepke dostaje jak autosan
Ostatnio zmieniony śr mar 31, 2010 22:49 przez Hurricane48, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Telepanie powyżej 50 km/h

Post autor: Haki » śr mar 31, 2010 22:50

Hurricane48 pisze:Witam

Chciał bym Was prosić drodzy Forumowicze o pomoc.
Gdy jadę swoim Gofrem i mam kolo 50 zaczyna samochód telepać przy przyspieszaniu jest to delikatne telepanie ale trwa i trwa jechałem dzisiaj 140 i dalej telepał i jak by nie miał siły więcej pociągnąć;/ zobaczyłem ze z wężyka który jest umieszczony jak się patrzy nad osłonką silnika on wchodzi do takiej srebrnej rurki która potem idzie chyba na turbo albo IC wycieka lekko olej dzisiaj właśnie przy przybutowaniu go poszedł malutki wyciek z tego małego wężyka.

Pomóżcie bo dostaję normalnie szału już co się dzieje ciągle było ok i nagle to tak wyskoczyło.

Pozdrawiam
Wygląda na NOTLAUFA ,,, tylko to telepanie budą mi nie podchodzi ...

Zrób dynamiczny ... VAG-iem ... i zapodaj do oceny w dziale diagnostyka.. na forum.

Oliwa idzie z EGR-a === więc pewnie puszcza bo totalnie zasyfiony.


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

Awatar użytkownika
munior
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2307
Rejestracja: sob lis 03, 2007 20:53
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: munior » śr mar 31, 2010 23:09

Haki pisze:Wygląda na NOTLAUFA ,,, tylko to telepanie budą mi nie podchodzi ...
I mnie to wygląda na awaryjny ,Prawdopodobnie komp ci tnie dawkę wskutek przeładowania bo N75 nie zbija cisnienia doładowania .Efektem jest szarpanie silnikiem .Robisz bajpas i masz jasność czy to wina n75.Bajpas :podłączasz bezpośrednio do gruchy WG wężyk idący z turbiny omijając n75.W orginale węzyk koloru czerwonego
Ostatnio zmieniony śr mar 31, 2010 23:10 przez munior, łącznie zmieniany 1 raz.


Sprzedam : Czysciutki ori nastawnik HDK z każdą wtyczką wystepujacą w tdi ,Tuningowy komputer 16 i 8 bit ,części do ecu 16 i 8 bit .Uszczelnioną pompę wtryskową do tdi ,wszystkie części do pomp vp37 ,dezaktywuję immo w sterownikach 1,9 tdi 028906021,038906018

Awatar użytkownika
Hurricane48
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 62
Rejestracja: śr sty 13, 2010 23:36
Lokalizacja: PRG
Kontakt:

Post autor: Hurricane48 » śr mar 31, 2010 23:37

Jakieś zdjęcia?? Bo ja mechanik nie jestem prosił bym o dokładne wytłumaczenie jak chłop na miedzy:P



Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Haki » śr mar 31, 2010 23:39



Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 178 gości