Obroty, problem z odpaleniem , pompa wtryskowa nie reaguje

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

ramzes777
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: śr gru 30, 2009 20:51
Lokalizacja: kamien pomorski

Obroty, problem z odpaleniem , pompa wtryskowa nie reaguje

Post autor: ramzes777 » wt mar 23, 2010 12:35

Witam mam taki problem ze w pompie odkrecil mi sie metalowy precik zalaczam rys chyba to jest ten przyspieszacz . przykrecilem go z powrotem ale mam teraz problem z odpalaniem samochodu gdy uda mi sie go odpalic to sa niskie obroty jak go troszke podgazuje to sie zwiekszaja i trzyma za wysokie .moge go przydusic na biegu i znowu sie robia za niskie i tak za kazdym razem krecilem juz tymi srubami z tylu ale zbytnio sie nic nie zmienia. zauwazylem rowniez ze jak wyciagam ssanie to nie ma zwiekszenia obrotow ani na cieplym silniku ani na zimnym tak jakby przestalo dzialac ktos ma jakis pomysl co poszlo ???? Obrazek



smoku114
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: śr sty 24, 2007 21:36
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: smoku114 » śr mar 24, 2010 14:02

może z dawką paliwa masz coś nie tak że nie reaguje na kręcenie śrubą od obrotów ...



ramzes777
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: śr gru 30, 2009 20:51
Lokalizacja: kamien pomorski

Post autor: ramzes777 » czw mar 25, 2010 18:19

Dokladnie to zaznaczylem na obrazku 1) w tym miejscu mi sie odkrecila sruba zaczela cieknac ropa . zalozylem 2 podkladki przykrecilem i jest niby ok 2) ta sruba reguluje obroty albo moge ustawic wysokie albo bardzo niskie inaczej nie chca sie ustawic sruba 3 i 4 praktycznie jak nimi krece zero reakcji 5 ) ten drazek jak zauwazylem sobie latal luzem gdy sie odkrecila sruba nr 1 .Wiec podsumowujac on wchodzi na obroty trzyma je po jakim czasie spadaja ew jak go zdusze na biegu lub zaraz po odpaleniu do takich niskich ze strasznie trzesie nim .

[ Dodano: 25 Mar 2010 17:23 ]
zapomnialem dodac zdjecia Obrazek



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 208 gości