sprzegło;/ czy moze jednak cos innego?

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

dek17
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: pt lip 03, 2009 15:09
Lokalizacja: Kraków

sprzegło;/ czy moze jednak cos innego?

Post autor: dek17 » śr sty 27, 2010 20:11

witam. otoz wracajac wczoraj do domu przejechałęm około 30km potem chwile został na polu i potem wrociłem do domui koło 6km.. skrecajac na skrzyzowaniu wrzuciłem na 2 no i chce dac gazu a tu nic sie nie dzieje! samochod jechał tak jak by na samym sprzegle wogole nie było mocy. jakos dojechałęm pod dom. wjechałem do garazu zostawiłem go zapalonego w garazu i poszłem na chwile do domui. przychodze do garazu spowrotem a samochod sie wyłączył.. poptrostu zgasł.. zapaliłem go ponownie chwile pochodził chciałem sprawdzic czy dalej sie tak dzieje wiec sie przejechałęm no i znowu było normalnie.. 1..2..3..4.. i smiga.. wiecie co moze było tego przyczyna?


R A D Z I O

dek17
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: pt lip 03, 2009 15:09
Lokalizacja: Kraków

Post autor: dek17 » śr sty 27, 2010 20:19

nie było słychac wogole silnika jak dodawałem gazu.. nie było wogole obrotów.. a mogło przymarznac cos przy filtrze paliwa?


R A D Z I O

Awatar użytkownika
t0mal
VW Baron
VW Baron
Posty: 3332
Rejestracja: sob cze 30, 2007 11:34
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: t0mal » śr sty 27, 2010 20:27

Mogło zamarznąć paliwo w baku - zalej depresatora, najlepiej więcej niż trzeba. Jeśli nie pamiętasz kiedy wymieniałeś filtr paliwa to też trzebaby to zrobić i najlepiej dać nowe przewody.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości