Falujące obroty

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
xxxGlaDxxx
...
...
Posty: 1200
Rejestracja: śr wrz 23, 2009 23:50
Lokalizacja: Wrocław

Falujące obroty

Post autor: xxxGlaDxxx » czw gru 03, 2009 18:39

Witam, mam problem z moim MK2 TD SB. Mianowicie dzisiaj jadać sobie z pracy redukując bieg auto nagle mi zgasło, odpaliłem go odrazu i na biegu jałowym obroty falowały mi między 800-1300. Jak jechałem nic sie nie działo, dopiero jak wcisnalem sprzęgło i dojezdzalem do nastepnego skrzyżowania falowanie powracało. Dodam, że zrobiłem w nim sporo rzeczy, mianowicie pompe wtryskową, nowe turbo, uszczelke pod głowicą (szlif zaworów, planowanie głowicy itd.), wymieniłem wszystkie filtry, plyny, paski, a tu takie jaja. co najlepsze po 2 godzinach odpaliłem auto na zimno i przejechalem jakies 2 km i wszystko było w jak najlepszym porządku. Ma ktoś pojęcie co może być tego przyczyną ? Może panowie z Sobótki sie nie popisali?



Awatar użytkownika
krzysiekj1990
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 268
Rejestracja: wt lip 21, 2009 10:33
Lokalizacja: Iława

Post autor: krzysiekj1990 » sob gru 05, 2009 16:14

Mi kiedys gasl jak wcisnoelm sprzeglo okazalo sie ze paliwo bylo trefne moze ropa jest przyczyna POZDRAWIAM



Awatar użytkownika
xxxGlaDxxx
...
...
Posty: 1200
Rejestracja: śr wrz 23, 2009 23:50
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: xxxGlaDxxx » sob gru 05, 2009 18:06

całkiem możliwe, ciągle lałem BP ultimate i cos mnie podkusiło żeby raz zatankować na Neste. Nie skojarzyłem faktu :) możliwe żeby na samoobsługowej paliwko było aż tak niskiej jakości ?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 183 gości