Całkowity brak prądu...

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Tkaczuktomasz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: pn paź 05, 2009 08:06
Lokalizacja: Inowrocław

Całkowity brak prądu...

Post autor: Tkaczuktomasz » pn lis 09, 2009 22:05

Dzisiaj zdarzyło mi się przejechać przez większą kałużę.Na poczatku samochód lekko przygasł ale jechał dalej.Gdy go zgasiłem nie dał się już uruchomić...nie działa nic zniknął nawet zegarek i licznik przebiegu...zdejmowałem klemy z baterii ale to nic nie dało...znalazłem jeden spalony bezpiecznik oznaczony jako sterowanie silnika wymiana też nic nie pomogła...aha...wskażnik paliwa i temperatury nie opadł wskazówki stoją tak jak przy zapalonym silniku.To chyba wszystko co udało mi się zaobserwować...bedę wdzięczny za pomoc gdyż w innym przypadku czeka mnie pewnie kosztowna wizyta u elektryka.Pozdrawiam



mrEd
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 84
Rejestracja: czw sie 03, 2006 23:17
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: mrEd » pn lis 09, 2009 22:57

większa kałuża? :bajer: ...to musiało być racze jezioro, szczerze mówiąc nie słyszałem o takim przypadku (no ale nikt nie może wiedzieć wszystkiego :crazy: ).

tak na chłopski rozum wydaje mi się że po odparowaniu wody powinno wszystko wrócić do normy, najlepiej wstaw brykę do ciepłego garażu, bo na dworze przy takiej pogodzie może być ciężko.

opisuj temat na bierząco bo to ciekawy przypadek.
powodzenia!



Tkaczuktomasz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: pn paź 05, 2009 08:06
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Tkaczuktomasz » pn lis 09, 2009 23:22

Problem rozwiązany wszystkiemu winna lużna skrzynka bezpiecznikowa która zrobiła zwarcie:)
Ostatnio zmieniony sob lis 14, 2009 23:55 przez Tkaczuktomasz, łącznie zmieniany 1 raz.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 202 gości