c.d pompa wtryskowa

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

laho
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: sob sie 01, 2009 17:03
Lokalizacja: Jarosław
Kontakt:

c.d pompa wtryskowa

Post autor: laho » wt sie 04, 2009 18:30

Witam ,
pisałem wcześniej o tym ze mój golf nie mogl zapalic na cieplym silniku mam takie pytanie wracalem nim od mechanika zaczęły skakać mi obroty wystraszylem sie i zgasilem go gdy zapaliłem go od nowa zaczal mi strasznie dymić i bawić sie obrotami teraz jest tak caly czas tzn ze całkiem siadła ta pompa czy co innego proszę o pomoc .



Awatar użytkownika
Virus177
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 555
Rejestracja: pt lut 17, 2006 17:38
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Virus177 » wt sie 04, 2009 21:03

mi to wyglada na przestawiony rozrzad :grin:
albo mechanik zle zlozyl albo klin na wale zjada :helm:


Vr6 24v http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=91&t=328873

Awatar użytkownika
munior
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2307
Rejestracja: sob lis 03, 2007 20:53
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: munior » wt sie 04, 2009 21:18

Mi również wygląda to na problem z nieszczęsnym klinem na wale dolnego koła rozrzadu.Ja bym na twoim miejscu nie próbował już odpalać tylko przyjrzał się dolnemu kołu rozrządu czy nie kołysze się na boki .Trzeba rozpiąć rozrząd zrzucić pasek i obadać dolne małe koło na wale,po objawach jakie opisujesz luz jest już taki że prawdopodobnie wyczujesz ręką luz na tym kole.Chociaż życzę ci żeby to nie było to...


Sprzedam : Czysciutki ori nastawnik HDK z każdą wtyczką wystepujacą w tdi ,Tuningowy komputer 16 i 8 bit ,części do ecu 16 i 8 bit .Uszczelnioną pompę wtryskową do tdi ,wszystkie części do pomp vp37 ,dezaktywuję immo w sterownikach 1,9 tdi 028906021,038906018

arwam

Post autor: arwam » śr sie 05, 2009 11:35

laho,

tak jak przedmówcy piszą najpierw sprawdź koło pasowe na wale korbowym a jak nie to będzie to wtedy trzeba sprawdzić rozrząd jak to nie będzie to to dopiero wtedy szukać przyczyna w układzie paliwowym



Awatar użytkownika
daszczyk
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 195
Rejestracja: ndz kwie 24, 2005 22:32
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: daszczyk » śr sie 05, 2009 20:30

jestem świeżo po takich objawach i u mnie zjadło klin na kole rozrządu, wał prawie nie ruszony założyłem nowe i wszystko na razie hula.
pozdro


Seba

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości