wymiana rozrzadu

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

grze693
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 165
Rejestracja: pn gru 05, 2005 23:01
Lokalizacja: Zduńska Wola

wymiana rozrzadu

Post autor: grze693 » śr cze 03, 2009 18:23

witam

Mam do wymiany rozrząd czy po założeniu nowego rozrządu jest konieczna diagnostyka komputerowa

do tej pory miałem tdi 1z to mechanik ustawił rozrząd i jest ok nic nie podłączałem

człowiek zaufany nie raz robiłem coś u niego sobie sam co do usługi i powierzenia nie ma obaw człowiek dokładny i skrupulatny

zaznacza sobie farbą i zakłada nowy pasek

tylko dręczy mnei czy nie przestawi się kont wtrysku lub coś innego nawet jeżeli założy rozrząd tak jak był wcześniej



Awatar użytkownika
Ponior
Forum Master
Forum Master
Posty: 1420
Rejestracja: pt gru 29, 2006 22:30
Lokalizacja: Okolice Wrocławia

Post autor: Ponior » śr cze 03, 2009 18:48

Jak chcesz spać spokojnie to podjedz i sprawdz na kompie czy wszystko jest na swoim miejscu.


viewtopic.php?t=130814" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.a3-club.net/forum/showthread ... -S3/page26" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
EnJoy
.:DUB WAY:.
.:DUB WAY:.
Posty: 1386
Rejestracja: śr lip 26, 2006 13:42
Lokalizacja: Tychy

Post autor: EnJoy » śr cze 03, 2009 19:31

grze693 pisze:tylko dręczy mnei czy nie przestawi się kont wtrysku lub coś innego nawet jeżeli założy rozrząd tak jak był wcześniej
dlatego po złożeniu rozrządu konieczna jest diagnostyka.. jest takie coś jak kąt synchronizacji wałka rozrządu który musi mieć określoną wartość (najlepiej 0st.. z tolerancją +/-3st)
Ostatnio zmieniony śr cze 03, 2009 19:33 przez EnJoy, łącznie zmieniany 1 raz.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 190 gości