Problem z odnalezieniem sterownika centralnego zamka

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

kkciu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: ndz maja 24, 2009 20:30
Lokalizacja: Zagłębie

Problem z odnalezieniem sterownika centralnego zamka

Post autor: kkciu » pn maja 25, 2009 20:15

Witam jak w temacie gdzie znajdę centralkę zamka mam auto świeżo sprowadzone z Niemiec Golf 3 TDI 110km 1997r. na lewo od radia mam zieloną diodę która w ogóle się nie zapala zarówno przy zamykaniu jak i otwieraniu drzwi z pilota migają wszystkie migacze czy jest prawdopodobne że mam gdzieś jakiś alarm tylko jest wyciszony? Z tyłu w bagażniku po wyciągnięciu wtyczki od pompy zamka centralny nie zamyka ani nie otwiera się ale migacze dalej działają. Ma ktoś jakiś pomysł?



Tusi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: śr maja 20, 2009 22:53
Lokalizacja: Kuźnica

Post autor: Tusi » wt maja 26, 2009 18:21

w bardzo wielu przypadkach alarmy są montowane blisko panelu z bezpiecznikami, lecz może to być tylko sam sterownik do centralnego. Można prześledzić gdzie idzie przewód od diody bądź też od razu rozejrzeć się koło bezpieczników czy nie ma tam podpiętych dodatkowych urządzeń. A już po wyglądzie centralki będzie można uznać czy to tylko sterownik centralnego czy też cały alarm.
Ostatnio zmieniony wt maja 26, 2009 18:22 przez Tusi, łącznie zmieniany 1 raz.



vwbolf
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: wt maja 19, 2009 17:04
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Kontakt:

Post autor: vwbolf » śr maja 27, 2009 19:38

kkciu migacze bedą Ci migały jak wyciągniesz wtyczkę od pompy ale nie bedzie zamykał bo nie ma pełnego obiegu centralny i dlatego nie zamyka ani nie otwiera. kkciu Sprawdz czy masz cały obieg dobry bo jak w jednym miejscu masz pekniety np. trujnik który rozciela przewody to już nie będzie szczelny pozdro :)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 121 gości