dwie sprawy uciekający olej i zerwanie tasmy bezbarwnej...

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

.:SokóŁ:.
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: pt gru 26, 2008 11:32
Lokalizacja: LUBLIN
Kontakt:

dwie sprawy uciekający olej i zerwanie tasmy bezbarwnej...

Post autor: .:SokóŁ:. » wt lut 24, 2009 15:55

Witam wszystkich ... Mam taki problem a mianowicie ucieka mi płyn od chłodnicy:( wiem ze to było wałkowane 100razy ale takie przypadku nie znalazłem jak ja, teraz bliżej przedstawię swój problem co jakiś czas a muszę dolewać jakieś 0,5-1 l płynu nie wiem czym to jest spowodowane powiem tle ze płyn ostatni raz dolewałem jakieś 2tyg temu w ciągu tych dwu tyg zrobiłem jakieś 1000km ...
żadnych przecieków nie mam ale jeszcze dzisiaj dokładniej to wszystko sprawdzę ... jeśli chodzi o uszczelkę pod głowicą to też myślę ze nie sprawdzałem olej i jest w porządku może być wina termostatu??? czy koreczka??? nie chce jechać w ciemno do mechanika bo zacznie zaraz wymyślać rożne cudactwa;/

Druga sprawa jest taka miałem ostatnio włamanie do samochodu:( wybito m szybę i skradziono dobrej firmy radio CB po kradzieży zakleiłem wszystko folia bo miałem kawałek do domku niestety;/ no i powstał problem została na drzwiach mi taśmą bezbarwna:( czy ja ją mogę teraz oderwać i myc ten klej;/ który zostaje po zerwaniu taśmy:(:(:(

mam nadzieje ze mi pomożecie!!!



Awatar użytkownika
Engelbert
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 313
Rejestracja: czw sty 08, 2009 01:41
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Engelbert » wt lut 24, 2009 15:58

czy ja ją mogę teraz oderwać i myc ten klej;/ który zostaje po zerwaniu taśmy:(:(:(
Spróbuj benzyną ekstrakcyjną - powinno pomóc na ślady po kleju z taśmy.


VW

Awatar użytkownika
munior
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2307
Rejestracja: sob lis 03, 2007 20:53
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: munior » wt lut 24, 2009 21:34

Musisz się upewnić którędy ci ubywa tego płynu ,dopuki się nie upewnisz to ciężko będzie ci pomóc .Piszesz że napewno ci nigdzie nie cieknie ,uwierz mi że płyn potrafi wyciekać że naprawdę trudno to zauważyć, szczególnie jak ubywa go w niewielkich ilościach ...przejedz ręką pod spodem wszystkich łączeń przewodów z płynem przy krócicu z tworzywa pod którym jest termostat również. Sprubuj pod silnik podłozyć jakąś tekturę albo papier (o ile masz osłonę pod silnikiem)tylko musi być na dworze sucho co przy obecnych warunkach na zewnątrz będzie raczej trudne...termostat i zakrętka zbiorniczka wyrównawczego raczej napewno nie są sprawcami tego wycieku


Sprzedam : Czysciutki ori nastawnik HDK z każdą wtyczką wystepujacą w tdi ,Tuningowy komputer 16 i 8 bit ,części do ecu 16 i 8 bit .Uszczelnioną pompę wtryskową do tdi ,wszystkie części do pomp vp37 ,dezaktywuję immo w sterownikach 1,9 tdi 028906021,038906018

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 114 gości