Gdzie wymiana rozrzad Krasnik-Lublin

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
marekmarco2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pn paź 27, 2008 20:01
Lokalizacja: LUBLIN/Polichna

Gdzie wymiana rozrzad Krasnik-Lublin

Post autor: marekmarco2 » śr sty 14, 2009 14:33

Witam
Jestem nowym uzytkownikiem Golfa i zarazem nowym forumowiczem a wiec Czesc wszystkim.
Przeszukalem forum i nie znalazlem odpowiedzi na moj problem: gdzie w okolicy Krasnika lub ew w Lublinie moge wymienic dobrze i tanio rozrzad. Jak narazie to znalazlem najtaniej za komplet z pompa i robocizna za ok 900zl<bez vaga> Moze znacie miejsce gdzie zrobie to taniej i lepiej?



Awatar użytkownika
Kaktus_dj
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 629
Rejestracja: wt paź 03, 2006 22:25
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: Kaktus_dj » śr sty 14, 2009 17:56

zapraszam do grupy lubelskiej i na stronę www.vaglublin.pl tam chłopaki powinni ci wszystko dobrze opisać



Awatar użytkownika
Ceglarz
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 643
Rejestracja: pn lis 07, 2005 19:02
Lokalizacja: okolice Biłgoraja :)
Kontakt:

Post autor: Ceglarz » śr sty 14, 2009 20:01

Ja robiłem kpl koledze i wujkowi w ALH, za części tj oba paski, kpl rolek rozrządu SKF i jedna Ruville , pompę wody, wszystkie filtry łącznie z pyłkowym, 5 litrami oleju płaciłem po upustach 830zł, za robociznę biorę 200-220zł., oczywiście wszystko sprawdzam vagiem przed i po.


Mówi rdza do rdzy: POLONEZA czas zacząć... [img]http://foolstown.com/sm/ura1.gif[/img]

nasa111
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: ndz cze 01, 2008 20:26
Lokalizacja: Lublin

Post autor: nasa111 » czw sty 15, 2009 22:20

w Rzeczycy jest dobry mechnik. Pracuje w serwisie vw i na prawdę zna się na rzeczy. Mi wymieniał i jestem bardzo zadowolony. Wszystko śmiga jak należy.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 179 gości