poduszka pod silnikiem zerwana

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

barteczek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: czw maja 08, 2008 16:02
Lokalizacja: SO ...

poduszka pod silnikiem zerwana

Post autor: barteczek » wt sie 19, 2008 16:25

zerwala mi sie podzuszka pod silnikiem w 1Y ta za rozrzadem patrzac pod maske normalnie z przodu to po lewej,pytanko mam takie czy latwo ja wymienic?? wymienial juz ktos i ma jakies wskazowki??trzeba zdejmowac z mocowan czy wyjdzie sama guma jak sie silnik posniesie??


........VW............

asmodeusz29
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 54
Rejestracja: sob kwie 08, 2006 11:49
Lokalizacja: łódż

Post autor: asmodeusz29 » wt sie 19, 2008 18:48

Powiem tak u mnie byl dziwny stuk przy wjechaniu kolem na dziure po wymianie i naprawie zawieszenia przedniego wymienilem poduszke tylko ta przednia niestety malo to pomoglo , teraz mysle ze do wymiany jest ta poduszka tylna prawa, samochodem rzuca przy odpaleniu i wyraznie puka po prawej stronie.Generalnie ciezko jest zdiagnozowac uszkodzenie poduszki tylnej.Wiec jesli nie jestem pewny czy to poduszka moze wstrzymaj sie z wymiana.I mysle ze jesli masz kanal to spokojnie sobie sam ja wymienisz.napisz mi tylko ile dales za nia



barteczek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: czw maja 08, 2008 16:02
Lokalizacja: SO ...

Post autor: barteczek » śr sie 20, 2008 21:21

jednak to poduszka z drugiej strony ta co skrzynie terz trzyma,tamta wymienilem 45 min roboty i luz:)czy ta druga tez podobnie sie wymienia?


........VW............

szatanek
Forum Master
Forum Master
Posty: 1028
Rejestracja: czw sty 18, 2007 16:59
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: szatanek » śr sie 20, 2008 22:52

Tą deugą podobnie, jedna śruba jest z góry do poduszki wkręcana, a dwie po bokach do kielicha w sankach. Do tej jest troche cięższy dostęp, pamiętam u siebie jak robiłem, przeszkadzały troche przewody hamulcowe. Tak czy inaczej silnik trzeba podlewearowac.



barteczek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: czw maja 08, 2008 16:02
Lokalizacja: SO ...

Post autor: barteczek » czw sie 21, 2008 17:30

wymienilem ale dosyc ciezko bylo bez kanalu bym sobie nie poradzil jak w przypadku tej drugiej poduszki,wykrecalem cale mocowanie od silnika bo wyjsc nie chciala :bajer:


........VW............

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot] i 253 gości