Zalaczanie przyspieszacza w AAZ z klima

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

thunder10
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pn gru 03, 2007 22:18
Lokalizacja: Szydłowiec

Zalaczanie przyspieszacza w AAZ z klima

Post autor: thunder10 » wt cze 24, 2008 11:35

Mam takie pytanie a mianowicie chodzi o przyspieszacz w silniku AAZ jest to wersja z klimą i przyspieszacz jest tam włączany i wyłączany za pomocą podciśnienia z vacu i jeżeli ma ktoś taki silnik u siebie chciałbtym żeby mi powiedział czy ten przyspieszacz obrotów rano załącza mu sie odrazu czy po kilku sekundach jak u mnie bo podejżewam nieszczelność serva, z górydziekuję za pomoc.
Ostatnio zmieniony czw cze 26, 2008 22:31 przez thunder10, łącznie zmieniany 1 raz.



pioczel
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 94
Rejestracja: sob wrz 22, 2007 21:59
Lokalizacja: zabrze
Kontakt:

Post autor: pioczel » wt cze 24, 2008 21:54

u mnie to raczej wcale nie działa :crazy: szczególenie na klimie wydaje mi się obroty powinny się wyrównać a u mnie nie wzrasta,spada pewnie jakieś 150



thunder10
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pn gru 03, 2007 22:18
Lokalizacja: Szydłowiec

Post autor: thunder10 » czw cze 26, 2008 20:53

Czyli u mnie jest coś z serwem albo mam nieszczelność w podciśnieniu bo powinno się ono odrazu zalączać według ksiązki obroty powinny być ustawione na 900+-30,a na włączonym przyspieszaczu 1050+-50,dzięki za odpowiedz panowie a mam jeszcze pytanie jak jest u was z kontrolką ciśnienia oleju bo u mnie dwa trzy razy mignie po zapaleniu a wymienilem nawet pompe oleju na nowa i nic nie pomoglo i próbuje dojść co jest, jakie filtry oleju stosujecie, bo ja najpierw miałem filtrona ale slyszalem że one tak mogą robić ale teraz mam MANa i jest tak samo ?



EasyRider
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 121
Rejestracja: pn mar 31, 2008 23:20
Lokalizacja: Inowrocław
Kontakt:

Post autor: EasyRider » czw cze 26, 2008 20:59

Kontrolka mi zawsze mignie od oleju po odpaleniu. Chyba pompa musi zassać z miski olej i go ruszyć w obieg. Wszystko jest ok :bigok:



kurzi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: śr sie 15, 2012 21:43

Zalaczanie przyspieszacza w AAZ z klima

Post autor: kurzi » wt wrz 25, 2012 18:26

Witam!!! Podłącze się do tematu. Mam problem w Golfie III 1996r wersja z klimą 1.9 td aaz. Rano auto nie chodzi na tzw. przyspieszeniu obroty są niskie, stąd moje pytanie czy orientuje się może ktoś z Was gdzie można kupić ten pneumatyczny przyspieszacz regulujący obroty na zimnym silniku ??przeszukałem szroty, allegro sklepy motoryzacyjne i nic... . Jeżeli ktoś z Was poradził sobie z tym fantem to prosze o odpowiedź.



_model_
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 275
Rejestracja: pn wrz 01, 2008 07:57
Lokalizacja: Toruń / Osiek nad Wisłą
Auto: Skoda Rapid Liftback 1,0TSI 110KM MY2019
Silnik: DKRC
Kontakt:

Re: Zalaczanie przyspieszacza w AAZ z klima

Post autor: _model_ » śr wrz 26, 2012 09:32

thunder10 pisze:Mam takie pytanie a mianowicie chodzi o przyspieszacz w silniku AAZ jest to wersja z klimą i przyspieszacz jest tam włączany i wyłączany za pomocą podciśnienia z vacu i jeżeli ma ktoś taki silnik u siebie chciałbtym żeby mi powiedział czy ten przyspieszacz obrotów rano załącza mu sie odrazu czy po kilku sekundach jak u mnie bo podejżewam nieszczelność serva, z górydziekuję za pomoc.
Miałem ten sam silnik z klima i podciśnienie załączało przyśpieszacz po chwili (2-3sekundy) od odpalenia auta.


Skoda Rapid Liftback 1,0TSI MY 2019, Ambition+Audio+Sunset

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 179 gości