warjuje przy odpalaniu

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
powertrain
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 150
Rejestracja: sob cze 02, 2007 17:58
Lokalizacja: bielsko biała

warjuje przy odpalaniu

Post autor: powertrain » pt lut 29, 2008 10:53

więc sprawa jest taka...wsiadam do zimnego temperatura ponizej 0 lub do 5st,przekrecam kluczyk kontrolka od świec mrygnie na chwile dosłownie sekunde, zapalam,chodzi pieknie,równo cicho 0 ksztuszenia900obr jak sie zagrzeje to 9500 i ani trochę więcej. nic!!na drugi dzień taka sama temperatura albo juz wcześniej opalony silnik,przekręcam kluczyk pali sie kontrolka,czekam az zgaśnie,zapalam ,dławi sie,nie pracuje równo,puszcza bąki,chodzi głosniej,mija troche czasu zanim zacznie normalnie pracować.i raz tak raz tak????????co jest z nim??czytałem że moze być moduł padnięty albo przekaznik???a może coś bardziej poważnego??świece wymieniłem i nic.......podpowiedzcie coś please.



leoncio
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 181
Rejestracja: wt wrz 18, 2007 22:05
Lokalizacja: Orzesze

Post autor: leoncio » pt lut 29, 2008 15:59

kolego w td masz takzwane "ssanie" ktore w takich temp przy zimnym silniku trzeba uzywac inaczej bedzie sie dlawil



Awatar użytkownika
powertrain
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 150
Rejestracja: sob cze 02, 2007 17:58
Lokalizacja: bielsko biała

Post autor: powertrain » pt lut 29, 2008 19:18

doskonale wiem o tym tylko przez ostatnie 4 lata nie uzywalem tego i palił na dotyk tak jak pisałem a teraz lipa.raz dobrze raz zle



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości