Olej w filtrze powietrza

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
kasztan_20
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 16:24
Lokalizacja: małopolska

Olej w filtrze powietrza

Post autor: kasztan_20 » sob wrz 01, 2007 16:31

WITAM CZYTAłEM O TYM PROBLEMIE ALE DALEJ NIE WIEM CO TO MOżE BYĆ MAM GOLFA 1.9 TDI OD NIEDAWNA I PO KUPNIE wymieniłem OLEJ I OKAZAłO SIE żE W FILTRZE POWIETRZA BYł OLEJ A TERAZ PO WYMIANIE OLEJU JEST TEN SAM PROBLEM I PO PRZEJECHANIU 8 TYś MAM MNIEJSZE Pół BAGIETKI , NA POCZĄTKU MYSLAłEM ZE TO TURBINA ALE PO PODłACZENIU POD KąPA WYKAZąłO żE TURBIANA MA BARDZO DOBRE PARAMETRY WIEC TERAZ NIE WIEM CO TO JEST JEżELI KTOS MIAł TAI PROBLEM TO NIECH MI POMOżE



bizak
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 233
Rejestracja: sob mar 25, 2006 18:31
Lokalizacja: Rogoźno
Kontakt:

Post autor: bizak » ndz wrz 02, 2007 10:41

to ze turbina ma dobre parametry nie znaczy ze nie bierze oleju... zeby zobaczyc czy turbo nie bierze oleju zdejmij rury idade do IC lub z IC i wtedy bedziesz wiedzial ile oleju ci turbo bierze...
ale wydaje mi sie ze olej we filtrze powietrza moze przedostawac sie bardziej przez odme


Pozdrawiam Bizak

Awatar użytkownika
Dario84
Forum Master
Forum Master
Posty: 1431
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 15:37
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Kontakt:

Post autor: Dario84 » ndz wrz 02, 2007 11:44

Dokladnie jak napisal kolega powyzej sprawdz dokladnie turbine. Na VAGu pokazuje tylko cisnienie doladowania turbiny co nie oznacza ze jak ma dobre cisnienie to nie bierze oleju. Odkrec waz od IC i zobacz ile tam jest oleju, najlepiej odkrecic waz na samym dole ukladu. Mozesz tez odkrecic waz ssacy od turbiny i poruszac za wirnik czy nie ma luzow, ale to ze nie bedzie mial luzow tez nie znaczy ze nie bedzie brala oleju. Olej tez moze byc z odmy jak pisze kolega wyzej.


CTR Tuning: CHIPTUNING, DIAGNOSTYKA, MECHANIKA, ELEKTRONIKA SAMOCHODOWA, HAMOWNIA GG:3995871 tel 693784122
Mój golfik: MK4 ASZ CTR
NASZE PRACE CTR: http://www.facebook.com/ctrtuning" onclick="window.open(this.href);return false;

bizak
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 233
Rejestracja: sob mar 25, 2006 18:31
Lokalizacja: Rogoźno
Kontakt:

Post autor: bizak » ndz wrz 02, 2007 12:18

Dario84 pisze:najlepiej odkrecic waz na samym dole ukladu
dokldanie, najlepszym miejscem jest ten dolny waz od IC (prawa fizyki) :)


Pozdrawiam Bizak

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 191 gości