Układ kierowniczy - wspomaganie - problem

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

GRIZLI
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 416
Rejestracja: wt sie 22, 2006 19:31
Lokalizacja: MALBORK Hamburg
Kontakt:

Układ kierowniczy - wspomaganie - problem

Post autor: GRIZLI » śr kwie 25, 2007 15:58

Cześć
Niedawno regerowałem przekładnię kierowniczą w moim DTIku. Już od razu po zamontowaniu zauważyłem, że kierownica chodzi ciężej. Prawdę mówiąc, chodzi ciężko i w mieście trzeba się namachać aby pojeździć. Zauważyłem, że już przy małym skręcie(na postoju) wyraźniej słychać pracę pompy, tak jakbym skręcić koła do oporu. Dziwne ale po przekręceniu kierownicy o około 45 stopni w lewo lub w prawo, jakby kręciła się lżej. Pompa wspomagania raczej na pewno sprawna, zjawisko wystąpiło po zmianie maglownicy na regenerowaną. Czy w Waszych Golfach kierownica także tak cięzko chodzi? Na postoju, jednym palcem(a kawał ze mnie chłopa) bardzo ciężko obrócić kołem kierownicy.
Ostatnio zmieniony śr kwie 25, 2007 22:34 przez GRIZLI, łącznie zmieniany 1 raz.



sobiking
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 69
Rejestracja: śr maja 18, 2005 20:51
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: sobiking » śr kwie 25, 2007 21:02

Witam, pewnie panowie coś spaprali przy regeneracji maglownicy, u mnie w golfiku kierownicą kręce jedną reką na postoju a ze mnie żaden Pudzian.



GRIZLI
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 416
Rejestracja: wt sie 22, 2006 19:31
Lokalizacja: MALBORK Hamburg
Kontakt:

Post autor: GRIZLI » śr kwie 25, 2007 22:22

Firma -NAGENGAST Gdańsk, może ktoś już miał doświadczenia z nimi? Ogólnie jestem zadowolony, robili jeszcze zawieszenie i patrzyłem im na ręce, wiedzą co robią. maglownica była regenerowana w innym dziale.


Octavia III -1.4 DSG ---[/i]

Awatar użytkownika
Virus177
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 555
Rejestracja: pt lut 17, 2006 17:38
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Virus177 » czw kwie 26, 2007 13:25

umie rowniez leciutko chodzi ;D jednym paluszkiem na postoju sobie krece :P jak pierwszy raz wsiadlem do golfa to zanim sie przyzwyczailem latalem po calej drodze :P


Vr6 24v http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=91&t=328873

GRIZLI
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 416
Rejestracja: wt sie 22, 2006 19:31
Lokalizacja: MALBORK Hamburg
Kontakt:

Post autor: GRIZLI » czw kwie 26, 2007 15:20

Oki, dzięki, czyli spaprali coś. po długim wekkendzie wybiorę się do nich.


Octavia III -1.4 DSG ---[/i]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 239 gości