predkosc max w SB

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

kalasz20
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: wt sie 08, 2006 02:27
Lokalizacja: bstok

Post autor: kalasz20 » pt mar 23, 2007 15:42

Proponuję wszystkim zarejestrować się na jego forum i je również zaspamować , ponad 22tyś użytkowników naszego forum przeciwko 170 , to będzie ubaw , a na serio bana mu i wynocha.
Pozdr



Przemek
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2348
Rejestracja: śr lut 28, 2007 20:22
Lokalizacja: CENTRUM DOWODZENIA OSSY
Kontakt:

Post autor: Przemek » pt mar 23, 2007 15:47

jestem z tobom przyjdzie taki :axe: i sie żądzi co on to niejest pozjadał wszystkie rozumy jak ,ma jakie aluzje to niech sie znami spotka jak taki byk :rotfl:



Awatar użytkownika
vw_vandal
Forum Master
Forum Master
Posty: 1818
Rejestracja: sob mar 18, 2006 14:45
Lokalizacja: Świerzno
Kontakt:

Post autor: vw_vandal » pt mar 23, 2007 17:21

Chłopaki byłem na ich forum tam się nic nie dzieje !!! Nawet chłopaki nie mogą się umówić na spot !! Jak patrze na te R19 i w pracy przychodzi facet i chce kupić część do francuza to prosze kolegę aby go obsłużył bo nie mogę patrzęć na 8 rodzai cylinderków, łożysk czy końcówek które nieraz są montowane tak prawa na lewą strone i odwrotnie, a nie raz ta końcówka pasuje na prawą, tam żadna część nie jest zkatalogowana vagin2, naprawdę jak bym cię spotkał na ulicy, tak bym ci nap..... i nawet nie pisz że to oznacza że jestem golfiarzem po prostu ty jesteś szelmą !! A co jeśli chodzi o kulturę nas kierowców VW to zobacz na swoich kolegów na forum Reni podpuściłem ich tak jak ty nas rzucali obelgami mi nie mogło im się wbani pomieścić, że mk2 w dieslu jest lepsze od R19.


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=DvkPN1Buok0&feature=autoplay&list=FLdQqUeMMZKpjqZ72OdcA6cQ&lf=mh_lolz&playnext=1[/youtube]

Awatar użytkownika
chosen
Forum Master
Forum Master
Posty: 1266
Rejestracja: czw sty 04, 2007 01:25
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: chosen » pt mar 23, 2007 18:36

moja mama ma francuza, i dobrze pisze vandal :))
To samo, a spróbuj coś rozebrac sam, albo złożyc- ahahah :D


Moje mk2 g60
viewtopic.php?f=87&t=402388" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

To_mas
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 8027
Rejestracja: pt gru 02, 2005 00:13
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: To_mas » pt mar 23, 2007 18:46

vagin2 pisze:coś jeszcze? mam apetyt na kolejną porcje śmiechu
Kolego jesteś tu nieźle gaszony :P m.in przeze mnie :P hehe a Ty sie z tego śmiejesz ????
Podziwiam twoje podejście :P

vw_vandal pisze:nie mogło im się wbani pomieścić, że mk2 w dieslu jest lepsze od R19.
no bo R19 rządzi :P Oni nie dopuszczają innej myśli !! Nawet Lambo jest gorsze :PP



Awatar użytkownika
Krzylu
Germanista
Posty: 2105
Rejestracja: czw lis 11, 2004 16:55
Lokalizacja: Stettin
Kontakt:

Post autor: Krzylu » pt mar 23, 2007 20:50

vagin2, na renuary moj pies niechce sie odlac chyba wychodzi z załozenia ze szkoda moczu na te auta.
sam mialem Clio w dieslu i moge ci powiedziec jedno...

to juz Ford robi lepsze diesle niz ta osrana firma spod Paryza,klepia te strychliny w jakiejs stodole dlatego tak sie sypia.
pokaz mi jakies Renuary z lat 84-91 w polsce
juz dawno przetopione(dobrze by bylo jakby byly przetopione a nie utlenione w atmosferze) na puszki Turystycznej :rotfl: albo na ryfle pod nogi :rotfl:

z nikad przyslowie "samochodow na F sie nie kupuje" sie niewzielo :rotfl:

ty wyprzedzasz VW?? :rotfl: pewnie jak widza takiego cepa w renuarze tak kazdemu userowi wąs sie prostuje i brechtaja pod nosem z ciebie tak jak kazdy na tym FORUM
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

p.s z ktorej wsi jestes?? jest tam soltys??



Przemek
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2348
Rejestracja: śr lut 28, 2007 20:22
Lokalizacja: CENTRUM DOWODZENIA OSSY
Kontakt:

Post autor: Przemek » pt mar 23, 2007 21:26

mapisałbym cosik ale niemam zamiaru nerwów se psuć jestem z wami chłopaki takich czeba tępić :dzida:



Awatar użytkownika
bongo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7767
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 19:58
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

Post autor: bongo » pt mar 23, 2007 23:46

Jak mi kiedyś jakiś mod powie że łamie regulamin.....



vagin2

Post autor: vagin2 » sob mar 24, 2007 00:00

vw_vandal pisze:Chłopaki byłem na ich forum tam się nic nie dzieje !!! Nawet chłopaki nie mogą się umówić na spot !! Jak patrze na te R19 i w pracy przychodzi facet i chce kupić część do francuza to prosze kolegę aby go obsłużył bo nie mogę patrzęć na 8 rodzai cylinderków, łożysk czy końcówek które nieraz są montowane tak prawa na lewą strone i odwrotnie, a nie raz ta końcówka pasuje na prawą, tam żadna część nie jest zkatalogowana vagin2, naprawdę jak bym cię spotkał na ulicy, tak bym ci nap..... i nawet nie pisz że to oznacza że jestem golfiarzem po prostu ty jesteś szelmą !! A co jeśli chodzi o kulturę nas kierowców VW to zobacz na swoich kolegów na forum Reni podpuściłem ich tak jak ty nas rzucali obelgami mi nie mogło im się wbani pomieścić, że mk2 w dieslu jest lepsze od R19.
widziałem, jakoś nikt nie pisał że nie jeteś mile widziany
prawdziwy z Ciebie debil



To_mas
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 8027
Rejestracja: pt gru 02, 2005 00:13
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: To_mas » sob mar 24, 2007 00:41

vagin2, czemu juz nic nie piszesz ?? Tyle Ci napisałem bo tak kozaczyłeś :P a na moje posty to nic konkretnego nie odpisujesz: tak samo jak na posty innych user'ow z formu !!

Tylko walisz jakieś smuty:// Chcesz sie dogadywać to pisz konkrety i konkretnie odp.



vagin2

Post autor: vagin2 » sob mar 24, 2007 00:46

na zabijanie golfiarzy zawsze przyjdzie czas, a ja jestem nastawiony pozytywnie na wyro, a jakoś smi się nie chcę treraz Tobą sobie dupy zatrówać. odpisze Ci jutro.
musisz się tym zadowolić



Awatar użytkownika
ghoost
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 208
Rejestracja: sob paź 28, 2006 20:34
Lokalizacja: zamość/kraków

Post autor: ghoost » sob mar 24, 2007 01:08

czy moderator moze cos zrobic z tym tematem ktory juz dawno nie jest na temat, nie mowiac juz o vagin2


just do it:)
moje cudo http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=971572&sid=850f22cf6962c38706d83579013f4a00#971572

To_mas
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 8027
Rejestracja: pt gru 02, 2005 00:13
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: To_mas » sob mar 24, 2007 01:09

vagin2, spoko tez tak jak ty mam nadzieje ze przez noc coś wymyslisz :PP
bo widze ze potrzebujes na to wiecej czasu !! tak samo jak silnik reni zeby osiągnąc 100km/h :P



vagin2

Post autor: vagin2 » sob mar 24, 2007 01:24

mniej wysilone i mniej awaryjne silniki reni władają troszke więkrzą energią niż golf złomy. ;]
i głowice nie pękąją przedewszystkim jak przy waszych copach.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 85 gości