Czyszczenie nastawnika

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

crazzydaniel
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: wt wrz 23, 2014 19:19

Czyszczenie nastawnika

Post autor: crazzydaniel » śr wrz 24, 2014 23:16

Ok dzieki:-)mam nadzieje ze mechanik sie nie pomylił



crazzydaniel
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: wt wrz 23, 2014 19:19

Czyszczenie nastawnika

Post autor: crazzydaniel » śr wrz 24, 2014 23:16

Ok dzieki:-)mam nadzieje ze mechanik sie nie pomylił



Awatar użytkownika
dziechu
Forum Master
Forum Master
Posty: 1119
Rejestracja: sob lut 25, 2006 21:58
Lokalizacja: Śląsk
Auto: Golf III, Touran I 2.0 FSI
Silnik: 1Z

Czyszczenie nastawnika

Post autor: dziechu » czw wrz 25, 2014 19:19

Adamm - masz napisane "MASZ PROBLEM Z NASTAWNIKIEM?? --> napisz do mnie" - i nie mogę do Ciebie napisać:) Przy każdej próbie wysłania wiadomości mam komunikat że taki użytkownik nie istnieje....



Awatar użytkownika
VW_seller
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2625
Rejestracja: sob cze 21, 2014 09:33
Lokalizacja: okolice kutna

Re: Czyszczenie nastawnika

Post autor: VW_seller » sob wrz 27, 2014 12:31

Adamm pisze:mozna smialo regenerowac, i tak bedzie pasowal chyba ze wezmiesz od audi80 to bedzie roznica w kablu
którego można przelutowac ze swojego :)


naprawa Smartfonów Telefonów,pc, laptopy tablety, diagnostyka vag, delphi itp actia multidiag PRO. serwis vag i innych samochodów wymiana podzespów oraz modyfikacje . regeneracja lub naprawa pomp vp37 wtryskow vp pompo wtrysków pd oraz CR . proszę pisać na priv

crazzydaniel
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: wt wrz 23, 2014 19:19

Czyszczenie nastawnika

Post autor: crazzydaniel » sob wrz 27, 2014 12:55

Byłem u mechanika i powiedział ze dawka paliwa jest nieregularna,faluje i kazał mi kupic nastawnik.a obiawy sa takie ze z rana na zimnym na biegu jałowym nierówno chodzi tak jak by niechodził na jednym garze a co dziwne na biegu jak popuszcze sprzeglo i wcisne spowrotem dopuki nie wyluzuje to chodzi elepancko



crazzydaniel
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: wt wrz 23, 2014 19:19

Czyszczenie nastawnika

Post autor: crazzydaniel » sob wrz 27, 2014 13:00

Byłem u mechanika i powiedział ze dawka paliwa jest nieregularna,faluje i kazał mi kupic nastawnik.a obiawy sa takie ze z rana na zimnym na biegu jałowym nierówno chodzi tak jak by niechodził na jednym garze a co dziwne na biegu jak popuszcze sprzeglo i wcisne spowrotem dopuki nie wyluzuje to chodzi elepancko



Awatar użytkownika
VW_seller
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2625
Rejestracja: sob cze 21, 2014 09:33
Lokalizacja: okolice kutna

Czyszczenie nastawnika

Post autor: VW_seller » sob wrz 27, 2014 13:59

to ewidetnie zepsuty nastawnik ,a na allegro mozna tanio wyrwać sprawny nastawnik po regeneracji z gwarancją


naprawa Smartfonów Telefonów,pc, laptopy tablety, diagnostyka vag, delphi itp actia multidiag PRO. serwis vag i innych samochodów wymiana podzespów oraz modyfikacje . regeneracja lub naprawa pomp vp37 wtryskow vp pompo wtrysków pd oraz CR . proszę pisać na priv

crazzydaniel
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: wt wrz 23, 2014 19:19

Czyszczenie nastawnika

Post autor: crazzydaniel » sob wrz 27, 2014 14:49

Kupilem juz nastawnik u znajomego co sciaga same golfy 3 tdi z niemiec:-)
W poniedzialek jade go wymienic i mam nadzieje ze to wina nastawnika



crazzydaniel
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: wt wrz 23, 2014 19:19

Czyszczenie nastawnika

Post autor: crazzydaniel » sob wrz 27, 2014 15:02

Kupilem juz nastawnik u znajomego co sciaga same golfy 3 tdi z niemiec:-)
W poniedzialek jade go wymienic i mam nadzieje ze to wina nastawnika



crazzydaniel
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: wt wrz 23, 2014 19:19

Czyszczenie nastawnika

Post autor: crazzydaniel » sob wrz 27, 2014 15:54

A uszkodzony nastawnik bedzie miał wpływ na kontrolke swiec zarowych?bo wzaczeło sie w tym samym czasie co nastawnik:-)



Awatar użytkownika
ciachotdi
diesel m@ster
diesel m@ster
Posty: 1121
Rejestracja: pt gru 05, 2008 15:05
Lokalizacja: Aalsmeer
Auto: Seat mii

Czyszczenie nastawnika

Post autor: ciachotdi » sob wrz 27, 2014 20:03

crazzydaniel pisze: crazzydaniel
kolego ale burdel zrobiłeś w tym temacie - używaj opcji edytuj.
Co do twojego nastawnika pewno wystarczyło go przeczyścić i pewnie by śmigał. :bajer:


Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem że na świecie jest
tylu idiotów

Awatar użytkownika
VW_seller
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2625
Rejestracja: sob cze 21, 2014 09:33
Lokalizacja: okolice kutna

Czyszczenie nastawnika

Post autor: VW_seller » sob wrz 27, 2014 20:28

czasami czyszczenie nie pomaga jak na osce juz jest za duzy luz lub inne zurzyte elementy w nastawniku


naprawa Smartfonów Telefonów,pc, laptopy tablety, diagnostyka vag, delphi itp actia multidiag PRO. serwis vag i innych samochodów wymiana podzespów oraz modyfikacje . regeneracja lub naprawa pomp vp37 wtryskow vp pompo wtrysków pd oraz CR . proszę pisać na priv

Awatar użytkownika
munior
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2307
Rejestracja: sob lis 03, 2007 20:53
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Czyszczenie nastawnika

Post autor: munior » sob wrz 27, 2014 20:34

VW_seller pisze:czasami czyszczenie nie pomaga jak na osce juz jest za duzy luz lub inne zurzyte elementy w nastawniku
NIe ma takiej opcji żeby gdzieś w nastawniku zrobił się za duży luz ,albo zużyły się w nim "inne elementy " :hmm: bo tam się nic nie zuzywa :chytry: no może za wyjatkiem czujnika temp.paliwa ,który lubi czasem paść .... na setki zrobinych nastawników ,niektóre zastane ,praktycznie kazdy mechanicznie nie uszkodzony ,udało mi się przywrócić do zycia i da się to zrobic z kazdym ,pod warunkiem że nikt go nie "dopsuł " wsadzajac swoje rączki ,i robiąc mechaniczną masakrę ,przez nieumiejętne pruby rozebrania ...a takich widziałem kilka...połamał blaszki na płytce ,czy urwał "palec" RSW ....ręce opadają na brak myslenia u co niektórych :panna: nie masz pojecia ,nie czepiej się ...i wcale się nie dziwię niektórym mechanikom ze wolą założyć drugi ,niż rozbierać i czyscić ...bo jak nigdy tego nie robili ,to może się skończyć żle dla nastawnika :hmm:


Sprzedam : Czysciutki ori nastawnik HDK z każdą wtyczką wystepujacą w tdi ,Tuningowy komputer 16 i 8 bit ,części do ecu 16 i 8 bit .Uszczelnioną pompę wtryskową do tdi ,wszystkie części do pomp vp37 ,dezaktywuję immo w sterownikach 1,9 tdi 028906021,038906018

crazzydaniel
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: wt wrz 23, 2014 19:19

Czyszczenie nastawnika

Post autor: crazzydaniel » sob wrz 27, 2014 21:31

Kolego co do tego ze robie tu burdel.net mi cos tnie i dlatego tak jest:-(.a wracając do tematu to uszkodzony nastawnik ma tez wpływ na kontrolke swiec zarowych?? Bo w tym samym czasie co zaczoł sie problem z nastawnikiem zaczeła długo swiecic niezaleznie zimny czy cieply



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 187 gości