Swap z 1v na sb lub jr

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Michał_1977
_
_
Posty: 14208
Rejestracja: śr sty 28, 2009 23:59
Lokalizacja: Leżajsk
Auto: Golf mk2 (ARL)
Golf mk5 (BKD)
Audi A3 8L (ASZ)
Audi A3 8P (BMM)
Silnik: Zły!
Kontakt:

Post autor: Michał_1977 » pn lis 16, 2009 23:27

maniek8855 pisze:na grzybek nie była założona żadna rurka,
A może to jest pompa eko z całkiem płaskim wieczkiem na grzybku :bajer: ...
Jeżeli tak,to o d...ę taką pompę.


:arrow: Zielony GTD-ARL 315HP/615Nm :satan: + Climatronic :zimny: + grzane skóry i inne wodotryski \:D/
Obrazek

Awatar użytkownika
maniek8855
Forum Master
Forum Master
Posty: 1738
Rejestracja: pt sie 22, 2008 13:23
Lokalizacja: Warszawa/Halinów

Post autor: maniek8855 » wt lis 17, 2009 17:00

E tam, ja bym Ci w 15 minut wymienił :bigok:
heheh. Ja nie mam wprawy właśnie zdjąłem pompę i daje foty jak to wygląda, czy ta pompa będzie ok?
Michaś_1977 pisze:A może to jest pompa eko z całkiem płaskim wieczkiem na grzybku :bajer: ...
Jeżeli tak,to o d...ę taką pompę.
Poniżej daje foto pompy więc napiszcie czy się nada taka pompa, bo jak nie szukam innej, plusem tej jest to,ze jest po regeneracji, na fotach jest tylko brudna bo stała na nieuruchamianym od roku silniku :grin:

Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony wt lis 17, 2009 17:20 przez maniek8855, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
t0mal
VW Baron
VW Baron
Posty: 3332
Rejestracja: sob cze 30, 2007 11:34
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: t0mal » wt lis 17, 2009 17:24

Nada się, tylko bedziesz musiał nurniki (te 4 rurki do których przykręcasz przewody)przełożyć, albo podoginać przewody wtryskowe, bo ta ma krótsze.

Najlepiej jest je odkręcać kluczem nasadowym, w kształcie itery T, żeby można było obiema rękami naciskać, bo te zaworki zrobione są z mosiądzu, łatwo się wyginają i pękają. W środku siedzi taki śmieszny tłoczek, sprężynka, tulejka i podkładka miedziana. Podkładkę dajesz nową, albo rozmiękczasz starą (grzejesz ją nad kuchenką, a jak się zrobi czerwona to wrzucasz szybko do zimnej wody)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 148 gości