Mk2 1.6 td duuży wzrost obrotów

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Marcin997
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 434
Rejestracja: czw cze 04, 2009 22:40
Lokalizacja: Bieszczady "Średnia Wieś"
Kontakt:

Mk2 1.6 td duuży wzrost obrotów

Post autor: Marcin997 » wt mar 29, 2011 08:06

No:) i o to mi chodziło :) Ale tak właśnie myślałem.. Jak się uda to dzisiaj to zdziałam :) Jeszcze rozkręcę tylko pompę od AAZ-a i zobaczę czy tam mam tą sprężynkę od dozownika :) Mam nadzieję że się uda ;] A tak mi się nie chce robić tego rozrządu :P:P

D-U-u-p-a jaś... :banghead:
Wyciągnąłem wszystko.. No i jest tak, że są inne tłoczki.. W mojej pompie jest na równo z obudową.. A w tamtych wszystkich co mam, jest tak że tłoczek jest w głębi.. No i nie zmienie tego.. Kombinuje jak by to zrobić żeby wajche zmienić ale nie ma jak bo w mojej pompie jest zbyt krótka, ten wieloklin nie dostaje.. wiec nie da po prostu rady... trzeba by było zmieniac cały tłoczek.. Na to sił nie mam i nawet nie wiem jak....
Więc składam spowrotem, jedynie dam góre pompy z tą regulacją.. Wiec przyspieszacz nie będzie podnosił obr. Dam przeklętą sprężynke, i tyle.. nic nie jestem więcej w stanie zrobić....

Wszystko złożone.. Choćbym mógł zmienić przyspieszacz, to nic by mi to nie dało, ponieważ dźwignia dozownika nie jest przystosowana do diabelnej sprężynki... no i klapa... ale... Mam sprężynkę tą malutką między dźwignią dozownika a tą drugą dźwignią... Jak mówił Michał_1977. Więc z przyspieszacza nici Panie Michale.. :crazy: Ale powiem, że zrobiłem upgrade gov.moda i dałem na końcu sprężynką tam gdzie powinna być ta mała.. No i... Po wyregulowaniu tak mniej więcej... Bo jeszcze z miesiąc minie zanim wszystko dopnę... Czy światła długie wraz z radiem i wentylatorem i CB czy bez niczego... jest różnica w obrotach jakieś 100obr/min. Więc jestem zadowolony :)

Ale zdecydowałem, że po przypływie gotówki, czyli gdzieś tak na wakacjach jak nie będzie szkoły a będę chodził do roboty, będę chciał się uposażyć w pompę 10mm ale juz po adv. timming mod i wogóle upgradach:) Więc Michał_1977, arwam lub tomal albo inni.. Będę was gnębił :satan:
Pozatym, fmic od Mastera, wtryski z SB itd itp ;] Może nawet turbo zmienię :) bo moje kkk24 to z tego co czytałem takie malutki źrebaczek... :)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 231 gości