Grzejacy sie 1.6td 1V po deptaniu

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
munior
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2307
Rejestracja: sob lis 03, 2007 20:53
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: munior » sob maja 15, 2010 11:53

człek pisze:Dzisiaj jestem umówiony na ustawienie kąta wtrysku, zegarowo oczywiście i mechanik krzyknął stówkę.

Wcześniej byłem także w autoryzowanym serwisie boscha zajmującym się regeneracją-naprawą pomp wtryskowych wszelkiego rodzaju i mi powiedzieli, że 120zł.

Co ciekawe, ten pierwszy mechanik był głównym mechanikiem w tym serwisie (bosch serwis śmietana w Kobiórze k. Tychów) przez 10 lat i przeszedł od lipca 09r na własną działalność. U niego właśnie dzisiaj ustawiam za te 100zł.
Ładnie zdzierają :grin: za mniejszą połowę tej kwoty mozna sobie czujnik zegarowy kupić dorobić przejściówkę i zawsze to jest pod ręka .Szkoda że mieszkasz tak daleko ode mnie ,ustawił bym ci za :pub:


Sprzedam : Czysciutki ori nastawnik HDK z każdą wtyczką wystepujacą w tdi ,Tuningowy komputer 16 i 8 bit ,części do ecu 16 i 8 bit .Uszczelnioną pompę wtryskową do tdi ,wszystkie części do pomp vp37 ,dezaktywuję immo w sterownikach 1,9 tdi 028906021,038906018

Awatar użytkownika
człek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 508
Rejestracja: śr lip 30, 2008 11:31
Kontakt:

Post autor: człek » sob maja 15, 2010 15:02

Nigdzie taniej nie potrafiłem znaleść. Zdzierają, zdzierają..

Kąt już ustawiony. Był ustawiony na 1,45 dlatego tak głośno chodził, klekotał, kopcił i nie miał mocy. Teraz jest ustawiony na 1,03 i super chodzi, cichutko, prawie nie kopci i o wiele lepiej się zbiera.

Grzeje się mniej. O to mi chodziło najbardziej.

Na początku myślałem, że to wina wymiany uszczelki pod głowicą i planowania (te głośne "klepanie") ale ustawienie kąta rozwiało moje podejrzenia. Chodzi tak jak przed wymianą uszczelki, elegancko.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 285 gości