wtryskiwacze z afn

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

iiktorn
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 63
Rejestracja: pn gru 12, 2011 19:49
Lokalizacja: żyrardów

wtryskiwacze z afn

Post autor: iiktorn » pn mar 17, 2014 23:44

faktycznie w 000 nic nie widać- nie wiem dlaczego. ale jutro zrobię jeszcze raz.
czy wszystkie jeszcze raz ???

z tego co się doczytałem to visko wymienię bez rozbierania przodu?
nieudolny chips? - czy mam rozumieć że ktoś mógł próbować kiedyś chipować to auto i coś nie wyszło?
jak to można sprawdzić?



arwam

wtryskiwacze z afn

Post autor: arwam » wt mar 18, 2014 00:01

będzie trudno visko wymienić bez rozbierania przodu ale powinna się udać



iiktorn
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 63
Rejestracja: pn gru 12, 2011 19:49
Lokalizacja: żyrardów

wtryskiwacze z afn

Post autor: iiktorn » wt mar 18, 2014 00:09

kolego czy jest szansa sprawdzić to nieudolne chipowanie za pomocą vaga?
i co z tymi logami robić wszystkie od początku czy tylko te 000 i 004 ?

a może jest ktoś z mojej okolicy kto by to sprawdził lepszym sprzętem? żyrardów i okolice -polecicie kogoś?


18.03.2014
oddałem dzisiaj passata do wymieniacza ma wymienić tą pompę.
także logi może jutro zrobię - tylko czy zrobić od nowa wszystkie?



Awatar użytkownika
munior
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2307
Rejestracja: sob lis 03, 2007 20:53
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

wtryskiwacze z afn

Post autor: munior » wt mar 18, 2014 20:05

iiktorn pisze:a może jest ktoś z mojej okolicy kto by to sprawdził lepszym sprzętem?
Nie ma "lepszego sprzętu " do tego silnika ...najzwyklejszy vag com ,pozwala zrobić wszystko co możliwe ,czyli sprawdzić wszystkie bloki i zrobic ewentualną adaptację ,tego ,na co pozwala ECU ...nawet super program za grube tysiące złotych ,nie zrobi nic więcej .A ''nieudane chipsowanie " to raczej mało prawdopodobny trop . Zresztą wytarczy odkręcić cztery śrubki i zerknąć na płytę ecu , od razu widać ,czy coś było robione,czy nie ...przynajmniej zauwazy to ktoś ,kto wie jak wygląda ori płyta .Przepływka tnie ,co jest dość częstą przypadłością i co mam okazję nie raz obserwować ,podczas sprawdzania auta w czasie jazdy ...zwykle jest po prostu brudna w środku,albo jej wskazania są zaniżone ,z powodu zbyt niskiego doładowania ,czego u Ciebie nie widać ,lub też z powodu nieszczelności ,pomiedzy przepływką ,a wejsciem do turbiny ...podmień przepływkę na sprawną ,albo zasymuluj pełen przepływ masy powietrza diodą i będzie wszystko jasne ...jak to zrobić, wie każdy dobry spec od tdi ,poza tym jest opisane na forum :hmm:


Sprzedam : Czysciutki ori nastawnik HDK z każdą wtyczką wystepujacą w tdi ,Tuningowy komputer 16 i 8 bit ,części do ecu 16 i 8 bit .Uszczelnioną pompę wtryskową do tdi ,wszystkie części do pomp vp37 ,dezaktywuję immo w sterownikach 1,9 tdi 028906021,038906018

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 138 gości