Cieżko pali gdy się rozgrzeje?

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

adr12
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: wt kwie 07, 2015 09:44

Cieżko pali gdy się rozgrzeje?

Post autor: adr12 » śr kwie 08, 2015 23:09

Kurde kupę lat ma ten temat, ale że jeszcze nie znalazłem świeższego, zapytam może tutaj: Otóż od długiego czasu miałem taki właśnie problem, że na zimnym AFN palił jako tako a na ciepłym czasami ze 2-3 obroty silnika. Od kilku tygodni doszedł mi wyciek z pompy wtryskowej i na zimnym teraz już pali jeszcze gorzej niż na ciepłym ( myślę, ze się zapowietrza).

Rozrusznika jeszcze nie rozruszałem ale myślę, że po za wyciekiem to i tak wina pompy, czyli że nie tłoczy już jak powinna gdy się nagrzeje a silnik ma nalatane co najmniej 430 tys.

Pewnie też gdzieś znajdę odpowiedź na to pytanie, jednak zanim to nastąpi, pozwolę się zapytać : czy jest w ogóle sens kupować na serwisie aukcyjnym z ,,gwarancją rozruchową od nieznanego sprzedawcy '' czy szkoda czasu ( trochę zabawy z wymianą jest) i od razu jechać do szpeca na ,,regenerację'' .
Dylemat jest głównie finansowy, gdyż wstępna wycena naprawy na używanych częściach wynosi 700pln, na nowych koło 1500- tyle jest dla mnie bezcelowe bo podwoję wartość auta . Używkę z gwarancją startową kupię nawet za 300pln, tylko czy jest chociaż 50/50 szansy, że nie będzie gorsza niż ta co mam albo czy naprawa na używanych tajlach nie zaprowadzi mnie z powrotem do fachowca za miesiąc.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 157 gości