Przepływomierz powietrza

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

misior19
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 93
Rejestracja: pt cze 03, 2011 18:15

Przepływomierz powietrza

Post autor: misior19 » śr cze 12, 2013 20:00

Ten ostatni kolegi kupiony był w warsztacie samochodowym, zapłacił za całość 420zł z wymiana i podpięciem chyba pod kompa.. No to nie ma szans kupić dobrej przepływki?? tylko ASO?



Awatar użytkownika
wesol
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9231
Rejestracja: śr sie 13, 2008 14:01
Lokalizacja: Goleniów

Przepływomierz powietrza

Post autor: wesol » czw cze 13, 2013 06:32

Tego to nie wiem ale po mojemu to moze byc tak ze przpelywka nawet z aso ma prawo byc dziabnieta nawet jak nie siedzala w zadnym aucie nawet pieciu minut. TO tylko rzecz martwa i do tego jeszcze zlosliwa. Skąd bierze warsztat samochodowy to my nie wiemy ale znajac zycie to moga szukac po taniosci wiec tu juz jest wolna reka tegoż warsztatu.


Touran bls+ oraz dwa razy Touran cayc+ to

misior19
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 93
Rejestracja: pt cze 03, 2011 18:15

Przepływomierz powietrza

Post autor: misior19 » czw cze 13, 2013 10:27

macie jakieś namiary na gościa który potrafi usunąć przepływke programowo, tak żeby ecu pobierał dane z mapsensora albo pedału gazu? czy tylko można liczyć na aligatora, mastera itd? jakie koszty takiej przyjemności? słyszałem że około cena nowej przeplywki ale z aso czy allegro?

najlepiej z województwa małopolskiego lub okolic tzn śląsk itd.. ciężko o taką informację, chyba że nikt tym się nie zajmuje...



Awatar użytkownika
italiano_83
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 11896
Rejestracja: śr gru 03, 2008 21:21
Lokalizacja: NL/Zeeland
Auto: Alfa Romeo Giulietta 1.4 MA Turbobenzina
Silnik: 1.4T

Przepływomierz powietrza

Post autor: italiano_83 » czw cze 13, 2013 18:41

misior19 pisze:najlepiej z województwa małopolskiego lub okolic tzn śląsk itd.. ciężko o taką informację, chyba że nikt tym się nie zajmuje...
Pytania takie kierujemy w grupie regionalnej...
Internet telefon w rękę i dzwonić i pytać, choć wątpię, aby ktoś się nad tym pochylił za 400zł ...


Było MK4 1.9 TDI ALH Generation 151PS 309Nm Techno blue metalic Obrazek

Alfa Romeo Giulietta 1.4 MultiAir Turbo Benzina 170PS 250Nm

Ducati Monster 696+


Obrazek

Awatar użytkownika
ciachotdi
diesel m@ster
diesel m@ster
Posty: 1121
Rejestracja: pt gru 05, 2008 15:05
Lokalizacja: Aalsmeer
Auto: Seat mii

Przepływomierz powietrza

Post autor: ciachotdi » czw cze 13, 2013 20:10

jak proponuje zrobić dziurę w przepływomierzu . Wiem że to druciarstwo no ale ... Pomaga



misior19
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 93
Rejestracja: pt cze 03, 2011 18:15

Przepływomierz powietrza

Post autor: misior19 » czw cze 13, 2013 22:15

W Boschu to jeszcze jest gdzie wywiercić :D Gorzej w Pierburgu, końcówka ma inną budowe :? heh :) Nie skuszę się na to, bo kupiłem przepływkę Boscha i mam 7 dni na odesłanie.. No ale pupa :D:D Dalej nie pokazuje Tyle ile trzeba, wiec wole wywalić te 400 zł na zrobienie to na sztywno niż zmieniać przepływki na okrągło :D Dziekuje... I poproszę o kolejne ostrzeżenie jak na tym forum bywa.. Bo brakuje mi 1 a do 3 razy sztuka :D



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 173 gości