VW GOLF III 1.9 tdi - problem - drgania całego samochodu

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
jacekratownik
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 67
Rejestracja: śr lis 17, 2010 20:28
Lokalizacja: Kalisz

Re: VW GOLF III 1.9 tdi - problem - drgania całego samochodu

Post autor: jacekratownik » śr maja 30, 2012 11:33

gutrierez13 pisze:Nareszcie problem drgan rozwiazany:)) nie polecam kupowania zadnych poduch z zamiennika... albo oriyginalna albo jakas dobra urzywka. Ja kupiłem febi i ch..uj drgał cały samochód jak załozyłem używany oryginał jak reka odjał. przyczyna leżała tylko i wyłacznie w zbyt duzej twardosci nowej gumy.

a powiedz kolego czy te drgania całkowicie ci ustały czy jeszcze sie przenoszą jakies na kierownice??



Awatar użytkownika
rolek4
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 461
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 10:29
Lokalizacja: Brzesko/Jasień

VW GOLF III 1.9 tdi - problem - drgania całego samochodu

Post autor: rolek4 » śr maja 30, 2012 21:22

jacekratownik, ostatni post kończy się ponad pół roku temu, a jak kolega napisał wcześniej, że nie siedzi czesto na forum, to marne szanse żeby ci odpisał



Awatar użytkownika
jacekratownik
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 67
Rejestracja: śr lis 17, 2010 20:28
Lokalizacja: Kalisz

VW GOLF III 1.9 tdi - problem - drgania całego samochodu

Post autor: jacekratownik » pn lip 09, 2012 23:04

Więc sumując. Po moich doswiadczeniach wychodzi , że jednak golfik MK3 w dieselku musi troche drżec na wolnych obrotach. Wymieniłem bardzo dużo rzeczy, i efekt przyniosła poduszka przednia(ta przy chłodnicy) uzywana, i miekka w dotyku(czuc było ze guma jest miekcejsza niz ta nowa poduszka). Dodatkowo wymieniłem te gumki które sa w tej belce co opiera sie ta przednia poduszka, i efekt jest taki że kierownica drzy ale efekt pracy jest miekciejszy. Poduszke posmarowałem smarem grafitowym tak jak kolega grzesko z forum pisał ze mu pomogło i ogólnie mówiac jest lepiej ale do idealu brakuje. Przepraszam za literówki ale mam reke w gipsie i dlatego tak to wychodzi :) pozdrawiam jacek MK3 TDI



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 44 gości