szarpanie podczas przyspieszania :/

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
damcio151
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9190
Rejestracja: wt sty 24, 2006 20:43
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: damcio151 » śr maja 23, 2007 19:52

elvisPSE pisze:No ok kolego,ale nie za bardzo wiem do czego sluzy to pukanie w ten wtrysk
Jeżeli pukasz we wtrysk sterujący przy 2,5-3 tyś obr i silnik szarpie/ma "drgawki" to wtrysk jest do wymiany........ w sterującym znajduje się czujnik wzniosu iglicy i to on powoduje takie coś



elvisPSE
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: pt maja 11, 2007 20:29
Lokalizacja: Śrem

Post autor: elvisPSE » śr maja 23, 2007 21:52

Djeight pisze:a może poprostu to nie wina silnika tylko sprzęgła , krzywa tarcza ? , przeniesienia napędu ?? gdyby był to silnik to na postoju jakbyś pedał w kitę wcisnął to też by chyba silnik szarpał , czy może się mylę ?
Tez o tym wczesniej myslalem,ale kiedy zatankowalem lepszego paliwa na BP to bylo mega szarpanie!! wtedy sprobowalem na postoju deptac i tez bylo czuc delikatne drgania

[ Dodano: 03 Cze 2007 11:50 ]
Witam po raz kolejny,wiem ze temat lekko sie juz przedawnil,ale mam jeszcze jedna sprawe dotyczaca mojego problemu,moze w ten sposob nasune komus jakis pomysl.
A wiec chodzi o to, ze od pewnego czasu szarpanie nie wystepuje podczas przyspieszania,ale przy stalej predkosci na wyboistej drodze przewaznie i to sa 3-4 szarpniecia i koniec,przy okolo 2000obr/min.

[ Dodano: 03 Cze 2007 11:55 ]
wiec jak macie jakis pomysl to napiszcie. Pozdrawiam



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 187 gości