Dlugo odpala na cieplym

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Hansolo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 71
Rejestracja: śr gru 03, 2008 17:33
Lokalizacja: Lębork

Re: Dlugo odpala na cieplym

Post autor: Hansolo » pn wrz 26, 2011 20:53

[quote="lukas1305"]Właśnie wczoraj jestem po wgraniu mapy bo też odpalał na ciepłym gorzej i żałuje bo jestem uboższy o 400 stówy a efekt marny.Chyba że ktoś w rejonie gliwic poleci mi dobrego tunera to sie zastanowie jeszcze raz i zaryzykuje.

Co to za cudotwórca za 400 stówki nie potrafił pomóc. Mi Robert z Tune-Up /Gdańsk / przy okazji wirusa dygnął mapy za free. Pomogło od ręki i tak od roku śmigam.


Mój Tatusiobus ALH seria 97,5 KM & 210,6 Nm soft by Tune UP Gdańsk 120,1 KM & 280,2 Nm / był -sentyment pozostał / teraz Mondeo IV 140 KM TDCI

Good_Time
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 76
Rejestracja: czw lis 01, 2007 14:30
Lokalizacja: Lublin

Dlugo odpala na cieplym

Post autor: Good_Time » pn wrz 26, 2011 21:38

jakie to sa koszta???
samo wgranie map,? zeby zwiekszyc dawke na rozruch
a wgranie pełnego wirusa???


walcz by wygywac!!!

lukas1305
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 187
Rejestracja: pt lis 07, 2008 11:46
Lokalizacja: Gliwice

Re: Dlugo odpala na cieplym

Post autor: lukas1305 » wt wrz 27, 2011 11:38

Hansolo pisze:
lukas1305 pisze:Właśnie wczoraj jestem po wgraniu mapy bo też odpalał na ciepłym gorzej i żałuje bo jestem uboższy o 400 stówy a efekt marny.Chyba że ktoś w rejonie gliwic poleci mi dobrego tunera to sie zastanowie jeszcze raz i zaryzykuje.

Co to za cudotwórca za 400 stówki nie potrafił pomóc. Mi Robert z Tune-Up /Gdańsk / przy okazji wirusa dygnął mapy za free. Pomogło od ręki i tak od roku śmigam.
Ok.Masz racje ale ty robiłeś to na pomorzu a ja potrzebuje na śląsku.



Hansolo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 71
Rejestracja: śr gru 03, 2008 17:33
Lokalizacja: Lębork

Re: Dlugo odpala na cieplym

Post autor: Hansolo » wt wrz 27, 2011 21:44

Ok.Masz racje ale ty robiłeś to na pomorzu a ja potrzebuje na śląsku.[/quote]


Dynosoft Katowice ogarnie to bez problemu. Są nawet zapisy w dziale speed na wirusa.


Mój Tatusiobus ALH seria 97,5 KM & 210,6 Nm soft by Tune UP Gdańsk 120,1 KM & 280,2 Nm / był -sentyment pozostał / teraz Mondeo IV 140 KM TDCI

Tekilus
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 106
Rejestracja: sob cze 20, 2009 08:28
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Dlugo odpala na cieplym

Post autor: Tekilus » wt wrz 27, 2011 22:09

lukas1305 pisze:
Hansolo pisze:
lukas1305 pisze:Właśnie wczoraj jestem po wgraniu mapy bo też odpalał na ciepłym gorzej i żałuje bo jestem uboższy o 400 stówy a efekt marny.Chyba że ktoś w rejonie gliwic poleci mi dobrego tunera to sie zastanowie jeszcze raz i zaryzykuje.

Co to za cudotwórca za 400 stówki nie potrafił pomóc. Mi Robert z Tune-Up /Gdańsk / przy okazji wirusa dygnął mapy za free. Pomogło od ręki i tak od roku śmigam.
Ok.Masz racje ale ty robiłeś to na pomorzu a ja potrzebuje na śląsku.

Ja robiłem mapę u gościa z Dąbrowy górniczej. Jest to kawałek od Gliwic ale już mi nie jest wstyd jak go odpalam rozgrzanego. Koszt takiej usługi do 100zł.


Tanie części samochodowe.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 189 gości