wymiana czy klejenie chłodnicy?

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
munior
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2307
Rejestracja: sob lis 03, 2007 20:53
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: munior » ndz paź 04, 2009 11:43

zbycho77 pisze:dosyp taki proszek do uszczelniania chłodnic u mnie się lalo z chłodnicy i wsypalem mialo być tymczasowo a tu trzyma już drugi rok plynu nie ubywa ani deko
Zaraz cię wszyscy objadą że ''żadnych proszków '',''zatykają układ'',"psują pompę" itp.A ja dodam od siebie :stosowałem 3 razy ten proszek w trzech róznych autach ,wycieki były raczej drobne .W żadnym z aut nie zauwazyłem złego wpływu tego proszku na układ chłodzenia ,zawsze po zastosowaniu działał 100%,wycieki usuwał i nigdy nie wracały.Faktem jest też że przeżartą jak sito chłodnicę też bym wymienił a nie sypał proszek .Proszek również nie nadaje sie do stosowania w miejscach gdzie cieknie jakaś część chłodnicy z tworzywa sztucznego bo działa on tylko na metalowe część chłodnicy.


Sprzedam : Czysciutki ori nastawnik HDK z każdą wtyczką wystepujacą w tdi ,Tuningowy komputer 16 i 8 bit ,części do ecu 16 i 8 bit .Uszczelnioną pompę wtryskową do tdi ,wszystkie części do pomp vp37 ,dezaktywuję immo w sterownikach 1,9 tdi 028906021,038906018

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 266 gości