Stuka na dolkach - telepie jak ruszam

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

g_siekierda
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: pt lut 10, 2006 19:08
Lokalizacja: rzeszów

Post autor: g_siekierda » pt kwie 06, 2007 14:49

tberent pisze:u mnie jest inny problem. jak jest wieksze obciazenie z tyłu to zaczyna mi cvos stukac z tylu tak jakby wydech ale jak podniose furke to musze niezle sie nasilowac zeby wydech yderzyl o co kolwiek. dodam ze jak jest ten balast to jak dodam gazu to na jakis 1500 obr przestaje ale jak jest na wolnych to to slychac. :crazy: :crazy:

prawdopodobnie przy obciążonym tyle rura łącząca dwa tłumiki z tyłu tłucze Ci o belkę skrętną w miejscu, w którym ma kształt łukowaty. po odciążeniu tyłu powinno przestać tłuc. u mnie też tak tłukło do momentu, gdy rura się złamała:). pospawałem i problemu nie ma



kupszczelisty
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 853
Rejestracja: pt wrz 23, 2005 18:45
Lokalizacja: był Śląsk - Katowice, Mysłowice jest Poznań okolice
Kontakt:

Post autor: kupszczelisty » sob kwie 07, 2007 21:22

ja wymieniłem poduszki pod silnikiem i dalej budą telepie, poduszki sam wymienisz napewno tą przednią i tą koło turbiny



Awatar użytkownika
sebekmez
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: sob gru 17, 2005 21:43
Lokalizacja: Kutno

Post autor: sebekmez » śr kwie 11, 2007 20:29

u mnie wszystko sie znalazlo - pod obciazeniem pukal o belke scisk(sruba) miedzy tlumikiem srodkowym a koncowym. tak jak mowilem wymienilem silentblock osi tylnej (LEMFORDER). Z jedna nowa sruba(twardosc 10.9) i nakkretka zmiescilem sie w 230 zeta.
Pozdrowionka!



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 214 gości