[MK4 1.9 TDI 110 KM] Problem z przyspieszeniem

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
james dean
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: sob lis 04, 2006 15:36
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

Post autor: james dean » wt gru 05, 2006 20:57

witam, tankuje na statoil w sumie od dawna nic sie nie działo , wątpie że to może być wina paliwa. Jak pdłącze pod komp, to napisze co było.pozdro


mocy przybywaj TDI

Awatar użytkownika
twardy
Forum Master
Forum Master
Posty: 1736
Rejestracja: pt lis 25, 2005 00:29
Lokalizacja: Lubin-Gorzelin
Kontakt:

Post autor: twardy » wt gru 05, 2006 21:30

Grzesiekk1982, Wczoraj w pracy wyczyściłem N75 mojego kolegi z Jbizy , dzisiaj przyjechał z bananem na twarzy auto nie łapie notlaufu a więc czyszczenie pomaga :) Dodam tylko że ten tłoczek z srodka wypolerowałem papierem bo wydawało mi się że ciut za ciasno chodzi. :wink:


10mm+1,3bara=1VSTD :-)

Awatar użytkownika
james dean
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: sob lis 04, 2006 15:36
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

Post autor: james dean » śr gru 20, 2006 23:37

byłem na vag , okazało się że są zapieczone kierownice turbo


mocy przybywaj TDI

Awatar użytkownika
Grzesiekk1982
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2511
Rejestracja: czw sie 03, 2006 01:14
Lokalizacja: Przemyśl

Post autor: Grzesiekk1982 » śr gru 20, 2006 23:57

twardy, też muszę się profilaktycznie tym zająć, bo też mam problemy z mocą (nie łapie notlaufa, ale może ciut się poprawi). Czyszczenie przepływki trochę pomogło.
Co do czyszczenia N-75, to chyba jedyne dobre wyjście, bo jak napisał Spons komuś się lepiej sprawują te czyszczone oryginały, niż zamienniki ze sklepu.
james dean pisze:byłem na vag , okazało się że są zapieczone kierownice turbo
Masz już namiary na kogoś, kto to zrobi? Jeśli chcesz, to spróbuję ustalić (ale raczej "napoświętach" ;) ) takiego magika w Rzeszowie, kumpel mówił, że gość jest świetny i zna się na sprawie (z CR oraz PD włącznie).
Pozdrawiam.



Awatar użytkownika
james dean
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: sob lis 04, 2006 15:36
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

Post autor: james dean » sob gru 23, 2006 16:22

Grzesiekk1982 pisze:Masz już namiary na kogoś, kto to zrobi? Jeśli chcesz, to spróbuję ustalić (ale raczej "napoświętach" ) takiego magika w Rzeszowie, kumpel mówił, że gość jest świetny i zna się na sprawie (z CR oraz PD włącznie).
Pozdrawiam.

Dzięki za info , ale prawdopodobnie zajmie sie tym znajomy z przemyśla, zna sie na rzeczy bo tez ma TDI, i na codzień zajmuje sie mechaniką silników.Prawdopodobnie przed sylwestrem będzie juz zrobione.Pozdrawiam.


mocy przybywaj TDI

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 120 gości