[MK3] 1,9 D 1Y Trzesie silnikiem jak zimny....

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
GSOWIEC
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 296
Rejestracja: wt sty 17, 2006 23:30
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: GSOWIEC » wt paź 17, 2006 19:38

zloty60, nie kupuj całego koła pasowego! Kup tylko kółko zębate rozrządu i nową śróbę! Koło, które widzisz jako te gibające się jest przykręcone do kółka zębatego i to kółko zębate giba się względem wału korbowego przenosząc wibracje na koło pasowe. Koszt kółka zębatego to kilkadziesiąt złotych o ile dobrze kojarzę, śróba około 6 zł. Poczytaj dokładnie posty na temat gibającego się koła pasowego. Jest ich trochę - dowiesz się wszystkiego.

:okej:



zloty60
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 174
Rejestracja: czw sty 19, 2006 14:13
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: zloty60 » wt paź 17, 2006 20:47

Wszystko ladnie pieknie ale owe kolo pasowe ma strasznie sparcialą gume (tlumik drgan skretnych) w jednym miejscu ta guma jest wcisnieta do srodka a w innym wyszla na zewnatrz i zakladalem je na uchwyt w tokarce i ono sie giba tez... wiec musze je tez wymienic.A to male juz mam zamowione.Koszt 60 zlotych...

Tylko nigdzie u siebie w okolicy nie moge trafic tego pasowego.No w ostatecznosci sklep ale 900 zlotych mnie przeraza...

[ Dodano: Pią Paź 20, 2006 21:20 ]
Witam.Jesli kogos interesuje to napisze wam ze autko juz dziala.Koszt naprawy 860 zlociszy.Kolo pasowe 619 zlotych,male kolo od rorzadu cos kolo 80 ,sruba 5 zl, jeszcze nabylem uszczelke pokrywy zaworow i simering jakis maly przy rozrzadzie.I smigam dalej.Wczoraj rozkrecilem jedynie tą "łapę", do ktorej jest przymocowany alternator i napinacz, do wstawienia nowych tulei z brązu gdyz poprzednie kolo pasowe mi strasznie skancerowalo ten pałak napinacza i nowe tulejki sa konieczne.Jutro poskladam wszystko razem i znow bede cieszyl sie jazdą.

Pozdrawiam i nie zycze takich kosztownych przygod jak moja.Hej


CB :) BEZ TEGO SIE NIE RUSZAM !!!!!!!!!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości