vento 1.9 tdi 1z 3pompa wtryskowa ciagle problem

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
munior
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2307
Rejestracja: sob lis 03, 2007 20:53
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

vento 1.9 tdi 1z 3pompa wtryskowa ciagle problem

Post autor: munior » pt paź 10, 2014 20:56

Moorroo pisze:Problem z przepływką jest taki że na tym kompie pokazuje dziwne wartości ale zawsze tak było i tyle nie palił jak podłączę drugi komputer to przeplywka pokazuje normalnie 260zalecanego mam i tyle dostaje na moim jest cos dziwnego bo pokazuje z nadmiarem moze ktos kiedys grzebal w tym kompie
Komp ewidentnie po tuningu :chytry: i to że w specyfikacji widac max wartosć MAF caly czas ,często się zdarza w tuningowanych kompach ...bez znaczenia i wpływu na spalanie .,choć jak mocny soft i częśto korzystamy z tej mocy ,to spalanie zawsze trochę skoczy...Osobiście Jeżdże na różnych tunigowych programach i sterownikach ,bo trochę tego mam :hmm: , lubie jezdzić dynamicznie ,ale moja dynamiczna jazda to 2 -2,2tys obr i bieg w górę ...spalania zwiększonego nie zauwazyłem ...6-6,5 litra to max


Sprzedam : Czysciutki ori nastawnik HDK z każdą wtyczką wystepujacą w tdi ,Tuningowy komputer 16 i 8 bit ,części do ecu 16 i 8 bit .Uszczelnioną pompę wtryskową do tdi ,wszystkie części do pomp vp37 ,dezaktywuję immo w sterownikach 1,9 tdi 028906021,038906018

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 104 gości