Bora wyciek z pompy paliwa ?!

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Michał_1977
_
_
Posty: 14203
Rejestracja: śr sty 28, 2009 23:59
Lokalizacja: Leżajsk
Auto: Golf mk2 (ARL)
Golf mk5 (BKD)
Audi A3 8L (ASZ)
Audi A3 8P (BMM)
Silnik: Zły!
Kontakt:

Bora wyciek z pompy paliwa ?!

Post autor: Michał_1977 » czw maja 07, 2015 07:03

riccardoa pisze:W tej cenie można kupić używkę pompę Boscha i zapomnieć o problemie.
Ja ostatnio 3 używki przytargałem,narobiłem się jak głupi i w końcu po uszczelnieniu trzeba było wrócić do tej co była ori,a o tym że po jedną musiałem jechać 60km w jedną i później drugi raz,żeby ją oddać i odzyskać kasę,to już po prostu chcę zapomnieć... :panna:
Panowie,zapamiętajcie sobie raz na jutro- to że pompa nie leje,nie oznacza,że już macie mieć powody do vivatów.To jest dopiero 1/3 sukcesu.
Trzeba jeszcze wkręcić magiczne urządzenia,co się zwą- manometry i sprawdzić,czy pompa generuje zadane wartości ciśnienia paliwa i vacum :bajer:


:arrow: Zielony GTD-ARL 315HP/615Nm :satan: + Climatronic :zimny: + grzane skóry i inne wodotryski \:D/
Obrazek

riccardoa
Forum Master
Forum Master
Posty: 1381
Rejestracja: czw mar 22, 2012 09:50
Lokalizacja: WOT
Auto: Bora
Silnik: ARL

Bora wyciek z pompy paliwa ?!

Post autor: riccardoa » czw maja 07, 2015 17:46

Michał_1977 pisze:Ja ostatnio 3 używki przytargałem,narobiłem się jak głupi i w końcu po uszczelnieniu trzeba było wrócić do tej co była ori,a o tym że po jedną musiałem jechać 60km w jedną i później drugi raz,żeby ją oddać i odzyskać kasę,to już po prostu chcę zapomnieć...
Jak były to używki z początku produkcji,to możliwe.Wiadomo,że używka to poniekąd loteria.Patrząc na literki na końcu oznaczenia,można sobie w Etce sprawdzić w jakich latach wychodziła i wybrać najświeższą.Zawsze mniejsze prawdopodobieństwo słabszej wydajności niż ta którą masz u siebie od początku.Oczywiście jak ktoś ma dostęp,to jasne,że pomiar vacumetrem i miernikiem ciśnienia paliwa nie zaszkodzi.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 124 gości