Olej W Układzie Chłodzenia Golfa 3 1992 rok 1,6 TDI

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
kamil_sta
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: pt cze 16, 2006 22:13
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: kamil_sta » sob cze 17, 2006 21:47

Cinek pisze:czyli to jest trójka z silnikiem dwójki, który nie ma chłodniczki oleju ? niezły kabaret kupiłeś...sprawdź jake symbole ma bloki głowica, bom ciekawy co to za wynalazek. swoją drogą jak masz olej i ciśnienie w wodzie, to ze zdjęciem głowicy nie ma co czekać. zobaczysz na uszczelke i na obie płaszczyzny i wiele sie wyjaśni co sie stało. najlepiej powiedzieć że to blok, ale wbrew pozorom nie jest prosto go zabić, bo najpierw umiera głowica ( w 1,6 bo 1,9 ma mocniejszą)
Moim zdaniem mam silnik o modelu AAZ bo wyczytałem w tabeli silników diesla Golfów !!! Nie wiem czy ma chłodniczke ale raczej nie ma !!! Przecież nie każdy samochód ma chłodniczke !!!



Awatar użytkownika
sq8bwh
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 201
Rejestracja: pt wrz 17, 2004 09:33
Lokalizacja: ............................................

Post autor: sq8bwh » sob cze 17, 2006 22:37

Spokojnie padła tylko uszczelka pod głowicą.. a tłoki to chyba temu mechanikowi zostały z poprzedniej naprawy i chce Ci odstąpić po dobrej cenie... zmień mechanika. Ale też tak jak wyzej koledzy piszą sprawdź chłodniczkę nad filtrem oleju.



Awatar użytkownika
Cinek
_
_
Posty: 1738
Rejestracja: ndz lis 28, 2004 14:52
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: Cinek » ndz cze 18, 2006 08:35

no to jeżeli jest to AAZ o nie wiem co masz za mechanika, który nie rozróżnia silników...szybko go zmień


viewtopic.php?f=86&t=432970 końca nie ma nigdy...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 123 gości