Problem z doborem wtrysków--szukam porady fachowej.

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
sidewind76
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 370
Rejestracja: śr maja 02, 2012 12:45
Lokalizacja: Świat :)

Problem z doborem wtrysków--szukam porady fachowej.

Post autor: sidewind76 » śr sie 01, 2012 13:28

na początek proponuję dolać preparat Liqui Moly o nr producenta 2666 nazwa handlowa Diesel Spulung całość butelki na bak i zobaczysz efekty a jak nie to technologia jet clean tronic
mowa oczywiście o prawidłowo ustawionym wtrysku i skalibrowanym


Od nieba dzieli nas tylko 9 milimetrów... :)

Awatar użytkownika
Detektor
Forum Master
Forum Master
Posty: 1066
Rejestracja: śr lis 18, 2009 16:40
Lokalizacja: Warszawa

Problem z doborem wtrysków--szukam porady fachowej.

Post autor: Detektor » śr sie 01, 2012 20:17

Osobiście w twojej sytuacji widzę 3 opcje. Włóż swoje oryginalne pompki i pojezdzij na nich trochę, może z upływem kilometrów zaobserwujesz zmiany na lepsze. Brak kompieli olejowej i smarowania przez kilka miesięcy mógł wpłynąć negatywnie na stan pompek i z czasem może będzie lepiej. Druga opcja to włożyć te pompki z końcówką AJ i jechać na zmianę mapy a trzecia to taka, żeby sprzedać te pompki i kupić za to kolejny komplet tyle , że już oryginalnych z AJM-a.


W zasadzie, w życiu można dojść do wszystkiego. Ale dojechać łatwiej.

bartek67a
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: sob lip 09, 2011 11:26

Problem z doborem wtrysków--szukam porady fachowej.

Post autor: bartek67a » pn sie 27, 2012 16:47

Preparat nic nie dał -- wymiana pompek i odrazu strzał taki z miejsca ze głowa mała ale...... cos nadal nie dokreca obrotów. ciagnie i popuszcza powyzej 3tys obr. Kombinuje przepływke i podmienie zaworek n75.



TrilTeS
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sob sty 16, 2016 18:18

Problem z doborem wtrysków--szukam porady fachowej.

Post autor: TrilTeS » sob sty 16, 2016 19:01

Cześć jestem nowy więc sorry jeżeli robię coś żle .Mam problem z dobraniem pompowtrysków ,mam wesje 74 kw mojego golfa ,wszędzie jest napisane że do takiego silnika wtryski z końcówką AJ ale mechanik przy wymianie powiedzieł że złe .Ma być końcówka samo J.I tu pojawia się problem bo nigdzie nie mogę takich znaleść.Czy jest możliwe by w golfie wsadzone były jakieś złe ? i czy jeżeli takie mam czy mogą pasować z inną końcówką ?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 205 gości